Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Łukasz90 napisał:

Żeby tylko wydatki się zwróciły... Znajomi moich rodziców w USA malują (sami) siding :blink:. Szczerze musiałem długo pogooglować żeby znaleźć wariatów , którzy się tego podejmują bo żeby to zrobić to nie jest to proste. Pominę tutaj jakie rzeczy wyprawiają 9ukrywaja naprawdę poważne wady) aby sprzedać dom a podobno tacy zagorzali katolicy....

Bez zartow - malowanie sidingu jest trywialne, pytanie tylko czy sie komus bedzie chcialo sterczec na drabinie. A co do ukrywania wad - jak pisza Andy - kazdy sensowny kupujacy wynajmie inspektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kzielu napisał:

Bez zartow - malowanie sidingu jest trywialne, pytanie tylko czy sie komus bedzie chcialo sterczec na drabinie. A co do ukrywania wad - jak pisza Andy - kazdy sensowny kupujacy wynajmie inspektora.

Oby tylko nie był to, opisany tu przez kogoś, inspektor, który stanął na drajłeju z rękami w kieszeniach, powiedział Okay, wziął czek i poszedł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, andyopole napisał:

Wpadła, opierdzielila tego i tamtego znikając  ponownie na kilka dni.

Haha, wpasc to nie wpadlam, zajrzalam ewentualnie :D Dlugi weekend byl, mialam 4 dni wolnego jak nigdy. Tak sie cieszylam a najlepsze bylo to, ze juz w poniedzialek chcialam wracac do pracy bo w domu juz mnie nosilo. Pochwale wam sie, ze w weekend mam urodziny i postanowilam isc (drugi raz w zyciu) na sushi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ilon napisał:

Haha, wpasc to nie wpadlam, zajrzalam ewentualnie :D Dlugi weekend byl, mialam 4 dni wolnego jak nigdy. Tak sie cieszylam a najlepsze bylo to, ze juz w poniedzialek chcialam wracac do pracy bo w domu juz mnie nosilo. Pochwale wam sie, ze w weekend mam urodziny i postanowilam isc (drugi raz w zyciu) na sushi :D 

Najlepszego! Bleee sushi. Jedyne jakie ja toleruje to ryż i sama warzywka w środku. :P

Do nas nareszcie dotarły nasze meble! Cały dzień roboty i wszystko urządzone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roelka napisał:

Najlepszego! Bleee sushi. Jedyne jakie ja toleruje to ryż i sama warzywka w środku. :P

Do nas nareszcie dotarły nasze meble! Cały dzień roboty i wszystko urządzone. :)

"rypczan" poskładany wiec znow nie zobaczymy Roelki przez kilka dni...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...