Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KaeR napisał:

Sto lat! 

Sama musisz sobie skąpać rolkę w sosie sojowym wymieszanym z wasabi. 

Tylko z Wasabi ostrożnie bo piekielnie ostra, dodawaj do miseczki z sosem sojowymi po troszke tak żeby nie przekroczyć osobistej tolerancji na pikantnosc. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chora :( chyba zaraziłam sie od narzeczonego... u nas na campie sezon w pełni, dzieciaki itp. Zamówiłam wczoraj sukienkę a dzisiaj wybrałam papier na zaproszenia na slub. W niedziele gadałam tez z księdzem. Slub 2 wrzesnia jesli wszystko pójdzie dobrze. Co do sushi ja zawsze zjadam łososia i sporo wasabi bo lubię na ostro :) w niedziele jedziemy nad jezioro z narzeczonym, bratem i jego dziewczyna :) miłego weekendu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj mam urodzinki wiec nikt sie nie spoznil! Dziekuje bardzo wszystkim za zyczonka <3

A sushi bylo super! Mega mi smakowalo, nawet nauczylam sie jesc paleczkami. Maczalam sobie tylko w sojowym, w wasabi troche sie balam, bo moja tolerancja na ostre jest bardzo niska. Juz nie moge sie doczekac nastepnego razu. Jak ktos bedzie w mojej okolicy to idziemy na sushi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grape napisał:

Ilon, wszystkiego najlepszego!

A ja dzisiaj ukonczylam swoj pierwszy w zyciu triatlon! Byl to tylko sprint ale i tak bylam dumna bo zajelam 2 miejsce w kat. wiekowej i bylam 6ta kobieta na 45 startujacych, takze pierwsze koty za ploty:P 

Gratulacje grape!

 

Ilon wszystkiego najlepszego, zazdroszczę tego sushi, uwielbiam, aż mi ślinka cieknie na samą myśl ;).

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...