Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, andyopole napisał:

Zwroc swojej latorosli uwage ze u nas jak zaczyna padac deszcz w listopadzie to wg optymistow przestaje w marcu. Pesymisci twierdza ze w czerwcu, co I tak jest o wiele lepiej niz np. w Seattle. Dodatkowy plus jest taki ze zima praktycznie nie wystepuje, snieg jesli spadnie w czwartek to  w sobote jest zazwyczaj juz po nim. Najwiekszy mroz jaki mnie tu dreczyl to -9 C. Jednoczesnie wystarczy godzina jazdy zeby pojezdzic na nartach, sezon do maja, a takze godzina jazdy nad Pacyfik.

Brzmi bajecznie... u mnie 34C i paskudnie wilgotno :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/11/2017 o 09:51, kzielu napisał:

No nie - bo combo card (EAD) jest tym pozwoleniem. To wszystko IMHO bo sciezki ktorymi chadzaja DMVs sa nieodgadnione...

Got it!

Czy ktos moze mi powiedziec ile trwaja mniej wiecej odciski? Chce zaplanowac dzien i nie wiem ile sie na to schodzi, bo to jest mala wycieczka z tej okazji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, andyopole napisał:

Masz wyznaczoną datę i godzinę? Pewnie masz. 30 minut w środku i wypad.

Tak. Przyszły piątek. Jak dłużej to potrwa to po tym chciałem odwiedzić znajomych, ale jak 30 minut to mi się nie będzie chciało czekać do wieczora. 

Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KaeR napisał:

Got it!

Czy ktos moze mi powiedziec ile trwaja mniej wiecej odciski? Chce zaplanowac dzien i nie wiem ile sie na to schodzi, bo to jest mala wycieczka z tej okazji. 

Jak ja szlam na moje odciski tak ponad rok temu to zajelo to z 15 minut maks. Poza mna nikogo nie bylo, ale to troche wies jest :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, grape napisał:

Ja wreszcie wczoraj wyslalam ROC, okienko mi sie otworzylo juz prawie 3 tygodnie temu ale jakos sie nie umialam zabrac do tego... to teraz tylko rok czekania i po sprawie:D 

Oo, powodzenia! :)

Ja wysylam w przyszlym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...