Skocz do zawartości
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

Ja wreszcie wczoraj wyslalam ROC, okienko mi sie otworzylo juz prawie 3 tygodnie temu ale jakos sie nie umialam zabrac do tego... to teraz tylko rok czekania i po sprawie:D 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 minuty temu, grape napisał:

Ja wreszcie wczoraj wyslalam ROC, okienko mi sie otworzylo juz prawie 3 tygodnie temu ale jakos sie nie umialam zabrac do tego... to teraz tylko rok czekania i po sprawie:D 

Oo, powodzenia! :)

Ja wysylam w przyszlym tygodniu.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serio mam nadzieje ladies, ze ten czas oczekiwania sie skroci... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 godzin temu, ilon napisał:

Jak ja szlam na moje odciski tak ponad rok temu to zajelo to z 15 minut maks. Poza mna nikogo nie bylo, ale to troche wies jest :P 

Nie to, ze moje biuro jest w wielkim miescie. Pewnie tez zajmie to w takim razie 15-30 min. :\

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie powiedzieli w wiadomościach że na sześciu lotniskach w USA  (Chicago też) testuje się nowy wynalazek na przyjezdnych. Scanners do skanowania twarzy i porównania że zdjęciem z wizy i paszportu. 

Pewnie jak komu spuchnie gęba od zęba to nie wpuszczą..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To oni własnym oczom niedowierzają, czy z lenistwa niechce im się gałką oczną w oczodole i jednym palcem poruszyć :D ?

Edytowane przez quarterback87

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość

musze założyć karte kredytową aby budowac CS i nie wiem gdzie, ktoś poleca jakąś konkretną?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Angelika Pawelczak napisał:

musze założyć karte kredytową aby budowac CS i nie wiem gdzie, ktoś poleca jakąś konkretną?

Bez wielkiego znaczenia jaka to karta jest - z punktu budowania CS. Wiekszosc swierzych imigrantow bierze taka ktora sa w stanie dostac raczej niz wybieraja jakas szczegolna...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Just now, kzielu said:

Bez wielkiego znaczenia jaka to karta jest - z punktu budowania CS. Wiekszosc swierzych imigrantow bierze taka ktora sa w stanie dostac raczej niz wybieraja jakas szczegolna...

dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz