Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, andyopole napisał:

Mnie tak meczyl do przedwczoraj moj sprzedawca. fajny chlop, Iranczyk, wciaz do mnie wydzwanial ze pora auto zmienic. Co zablokowalem jeden numer to dzwonil z innego. W koncu ostatnio wlasnie mu powiedzialem ze juz sprzedalem to auto, i tu mnie zastrzelil pytaniem czym teraz jezdze, nie bylem przygotowany. Palnalem ze dostalem company car. Mam nadzieje ze juz nie zadzwoni.

 

Szkoda że nie można zastosować rady jaką znalazłam w necie na pozbycie się Świadków Jehowy. Otworzyłam drzwi nago. Więcej się nie pokazali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jackie napisał:

Szkoda że nie można zastosować rady jaką znalazłam w necie na pozbycie się Świadków Jehowy. Otworzyłam drzwi nago. Więcej się nie pokazali :D

Hmm... Ciekawa opcja :) Ja to zazwyczaj Jehowych zapraszam i prowadzę rozmowę... Niestety, zaden jeszcze nie wytrzymał dłuzej niz 20 minut... Za ostatnim który uciekał krzyczałem "Ej, co nie nadaję się?!?"...  Nie pomogło, uciekł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Joanna30 napisał:

... że kolejny artysta odebrał sobie życie i trochę to mną tąpnęło. Widziałam gościa miesiąc temu i nie umiem pojąć, że to był ostatni raz i już nigdy więcej go nie zobaczę. Wiem, są większe tragedie, ale nie potrafię zrozumieć, że ludzie wybierają taką drogę i takie wyjście z sytuacji. Jeszcze tyle mógł dokonać, ale postanowił się pożegnać...

 

Pod jedną z piosenek na YouTube znalazłem taki komentarz i trudno się z nim nie zgodzić :

"Chester is dead, but we did we not see it coming. Every track on Linkin Parks new album has a depressing title and every song seemingly has a suicidal feel.

Track List:
1. Nobody Can Save Me 
2. Good Goodbye (feat. Pusha T & Stormzy) 
3. Talking to Myself 
4. Battle Symphony 
5. Invisible 
6. Heavy (feat. Kiiara) 
7. Sorry for Now
 8. Halfway Right
 9. One More Light 
10. Sharp Edges".

Chester called out for so long, but no one understood. Rest in peace, legend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jackie napisał:

 

Szkoda że nie można zastosować rady jaką znalazłam w necie na pozbycie się Świadków Jehowy. Otworzyłam drzwi nago. Więcej się nie pokazali :D

Poczulem w sobie powolanie na świadka Jehowy. Dawaj adres. Jesienia wybieram się do Chicago...  ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SuperTraveller napisał:

Pod jedną z piosenek na YouTube znalazłem taki komentarz i trudno się z nim nie zgodzić :

"Chester is dead, but we did we not see it coming. Every track on Linkin Parks new album has a depressing title and every song seemingly has a suicidal feel.

Track List:
1. Nobody Can Save Me 
2. Good Goodbye (feat. Pusha T & Stormzy) 
3. Talking to Myself 
4. Battle Symphony 
5. Invisible 
6. Heavy (feat. Kiiara) 
7. Sorry for Now
 8. Halfway Right
 9. One More Light 
10. Sharp Edges".

Chester called out for so long, but no one understood. Rest in peace, legend.

Ostatnia płyta to w ogóle osobna historia. Niby muza lżejsza, nieco inna (za co niektórzy mocno po nich pojechali), ale tekstowo to wielkie doły.

A z drugiej strony już od początku i tytuły i teksty były depresyjne. Że wspomnę tylko o In The End i Runaway. Może właśnie dzięki temu mówiono, że Chester jest głosem pokolenia. Nastoletni buntownicy świetnie się w jego muzyce odnajdowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich słuchałem regularnie z 12-13 lat temu, potem zapomniałem o nich na długie lata kiedy to jakieś dwa miesiące temu odkryłem ich nowy utwór pt. "Heavy". Słuchałem tego również w dzień jego śmierci, kompletnie nie wiedząc co się wkrótce stanie...

Jednak słuchając jego ostatnich wywiadów nie można powiedzieć, że nie dawał sygnałów, że coś jest nie tak :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/20/2017 at 10:43 PM, czarex said:

Tak, każdy o tym gada że to minusowe punkty... A czy ktoś wie ile tych punktów zabierają? 

Jak kupujesz auto na kredyt to nie kupujesz auta u pierwszego dealer'a. Pójdziesz do 10 i dopiero kupisz, i za każdym razem sprawdzanie credit score. Nie dasz sprawdzic credit score to nie wynegocjonujesz najlepszej ceny (warto przepłacić $1000-$2000 tylko dlatego ze moze byc impact na score? NIE ) 

Otoz kazdy pull credit score'a odejmuje 3 punkty.

Każdy krzyczy, że credit score wazny... otoz wazny ale nie do konca... wazna jest przeszlosc kredytowa. Jak masz credit score 800 to wciaz moze byc ze bank nie da Ci karty... a z drugiej strony ktos moze miec credit score 450 i bank moze mu zatwierdzic kredyt na auto...

Numerek z credit score ma sens porownywac z innymi jak masz historie kredytowa 10 letnia i starsza, a w tym juz ze 2-3 auta i najlepiej chate na kredyt wzieta.

Dlatego trzeba kupowac madrze, ja wybralam jednego dealera i tam kupilam. Nie mam czasu chodzic po 10ciu, poza tym po co obnizac kredyt i dodawac sobie credit inquiry (jak masz duzo to jest zle dla historii kredytowej). Poza tym, oni sie staraja wynegocjowac w jednym dobra cene za pierwszym razem.

Credit score jest bardzo wazny, od jego wysokosci zalezy jak wysoka bedziesz mial pozyczke i rate na ta pozyczke.. Wg mnie to gra warta swieczki. To czy dostaniesz czy nie to juz drugorzedna sprawa w kwesti credit score, bo wiadomo ze zalezy od dochodow i assetow czy dostaniesz pozyczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BBerry napisał:

Dlatego trzeba kupowac madrze, ja wybralam jednego dealera i tam kupilam. Nie mam czasu chodzic po 10ciu, poza tym po co obnizac kredyt i dodawac sobie credit inquiry (jak masz duzo to jest zle dla historii kredytowej). Poza tym, oni sie staraja wynegocjowac w jednym dobra cene za pierwszym razem.

 

To jest absolutnie najgorsza mozliwa porada w kwestii kupowania samochodu. Oni staraja sie wynegocjowac dobra cene za pierwszym razem ?? Buahahahaha.... Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile przeplacilas za samochod z takim mysleniem...

Rozwiazanie jest proste - nie rozmawiasz o financingu (albo nie skladasz aplikacji) dopoki nie jestes dogadany(a) co do ceny. Z wysokiem score (~800) wiadomo ze dostane najnizszy mozliwy APR wiec w ogole na ten temat nie dyskutuje dopoki wiem ze nie kupie. Natomiast _koniecznie_ trzeba negocjowac z wieloma dealerami i po prostu wyjsc jezeli trzeba (nie raz tak zrobilem, cena za trade in wtedy magicznie rosla, cena za kupowany samochod magicznie malala).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, kzielu said:

To jest absolutnie najgorsza mozliwa porada w kwestii kupowania samochodu. Oni staraja sie wynegocjowac dobra cene za pierwszym razem ?? Buahahahaha.... Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile przeplacilas za samochod z takim mysleniem...

Rozwiazanie jest proste - nie rozmawiasz o financingu (albo nie skladasz aplikacji) dopoki nie jestes dogadany(a) co do ceny. Z wysokiem score (~800) wiadomo ze dostane najnizszy mozliwy APR wiec w ogole na ten temat nie dyskutuje dopoki wiem ze nie kupie. Natomiast _koniecznie_ trzeba negocjowac z wieloma dealerami i po prostu wyjsc jezeli trzeba (nie raz tak zrobilem, cena za trade in wtedy magicznie rosla, cena za kupowany samochod magicznie malala).

Jesli sie umie negocjwac to wystarcy jedna (gora dwie) wizyty, ale to trzeba miec umiejetnosci i znac sie na liczbach jakie oni moga dac - ja wiem ze wiekszosc ludzi musi chodzic wiele razy zeby dostac dobra znizke.

Poza tym ja NIE przeplacilam, nie wiesz o tym ze mam znajomych w dealershipie i dostalam nawet lepsza znizke jak pracownicy. Haha!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...