Skocz do zawartości
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

1 godzinę temu, Jackie napisał:

Też mam 5s i nie zamierzam zmieniać, zwłaszcza że ja lubię małe telefony, te wielkie mnie odstraszają. Nie gonię za nowinkami a telefon mi służy do gadania, tekstowania, i sprawdzania facebooka kilka razy w ciągu dnia gdy jestem w pracy.

Miałam Samsunga i teraz iPhona i nie widzę żadnej różnicy, ale jak juz napisałam, techniczne nowości mam gdzieś ;) 

Z niejasnych dla mnie powodów jedyn tablet który moja mama byla w stanie rozgryźć to iPad. Tak więc na razie nie chcę nic innego jak iPhone bo możemy sobie facetimować za darmo do upojenia. Skype  dla mamy był czarną magią :D

fb messenger dziala idealnie i jest cross-platformowy.... (i prawie wszyscy go uzywaja).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 godziny temu, ilon napisał:

A ja ostatnio przenosilam sie z Verizona do Sprinta i chcieli mi wcisnac nowy telefon, ale moj 5s smiga jak nowka, wiec grzecznie odmowilam :D 

Ja wlasnie jakbym miała juz brać iPhone to wzięłabym SE. Do tej pory miałam 4s przez 5 lat i byłam bardzo zadowolona, jedynie popsuło mi sie wifi i zbiła szybka, troche tez za mała pojemność jak dla mnie. Ale lubię małe telefony, te nowsze iphony sa jakies takie wielkie i nieporęczne a te całkiem nowe juz chyba zbyt skomplikowane jak dla mnie :P No i ich ceny sa przekomiczne jak dla mnie :P 

Edytowane przez Patipitts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5s jest calkiem maly. Czasami az jest troche za maly dla mnie, bo mam problem z pisaniem wiadomosci z moimi dlugimi paznokciami. Ale jest poreczny, miesci sie w kieszeni, albo w spodniach na silowni wiec nie zmieniam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki ilon :) Obadam.

a tak troche zmieniając tema to dzisiaj odebrałam poprawiony odpis aktu ślubu, wszystko pani szybciutko załatwiła :) i bezpłatnie. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz, czy u Was na aktach ślubu było wpisane wasze nowe nazwisko na gorze? Tzn chodzi mi o to ze tam jest rubryka current name i pod spodem name before marriage i w obu wpisane jest moje panieńskie nazwisko, ale nic sie nas nie pytała wczesniej czy zmieniam czy nie. Juz wyczytałam ze nazwisko zmieniam dopiero w nowych dokumentach jak bede wyrabiać nowy ssn i GC, prawko ale czy na akcie ślubu nie powinno byc nowe nazwisko? Mam nadzieje ze nie bo juz trzeci raz chyba mi wstyd bedzie tam iść i prosić o poprawianie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba w roznych stanach wyglada inaczej. U mnie w ogole nie bylo takiego czegos jak current name :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 9/23/2017 o 00:21, pepeaz napisał:

Z tego co piszesz to wydaje mi sie, ze to problem z telefonem . Gdzie kupilas tel? 

T-mobile. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 9/24/2017 o 01:59, jkb napisał:

Zrob factory reset i zobacz, czy problem zniknie.

Jezeli chcesz byc 2-3 lata technologicznie za Samsungiem / androidem, tez polecam iPhonea.

Nigdy nie mialam BMW, IPhona i nie palilam papierosow. I tego mialam sie trzymac... Ja naprawde lubialam Samsunga... Tyle lat mialam tylko Samsungi, zero problemow... az tu nagle zachcialo mi sie nowoczsnosci.. ech...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro wybiore sie do T-mobile. Ciekawe co mi powiedza... 

Jakos mi sie ten Samsung podoba, ale z drugiej strony ja nawet nie marze o sciaganiu filmikow, ani nawet muzyki... ja tylko co by zadzwonic, text napisac, odebrac i SLYSZEC kiedy ktos dzwoni... takie przyziemne marzenia.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, karina napisał:

Jutro wybiore sie do T-mobile. Ciekawe co mi powiedza... 

Jakos mi sie ten Samsung podoba, ale z drugiej strony ja nawet nie marze o sciaganiu filmikow, ani nawet muzyki... ja tylko co by zadzwonic, text napisac, odebrac i SLYSZEC kiedy ktos dzwoni... takie przyziemne marzenia.. 

Z doswiadczenia wiem, ze ludki w T-Mobile to zazwyczaj nie sa zbyt pomocni... Ale zycze powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zastanawiam się czy tylko ja jestem jakaś dziwna i zawsze przestrzegam ciszy nocnej. Kulturalna jestem. Większość moich sąsiadów ma zasady w głębokim poważaniu i dzięki nim serdecznie nie znoszę mieszkania w bloku.  Obrzydzaja mi ten pobyt w Niemczech. Jeszcze tylko 2.5 roku.  ;(( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz