Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, AdamZ napisał:

:lol:

Miałem już zapytać czemu siedzisz na forum o tej godzinie, a to nie dość, że w Niemczech mieszkasz to jeszcze robisz na złość sąsiadom :P

Normalnie chodzę po domu prawie na palcach bo staram się szanować swoich sąsiadów. Szczegolnie ze wiem jak bardzo mnie przeszkadza halas. Ale są wyjątki.  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu telefonów, to na urlopie mój Note miał spotkanie  praskim brukiem i ekran nie wytrzymał. Poobijane szkło ale wszystko działa, ale ostatecznie padła decyzja, że przesiadam się na Nexusa - spodobał mi się czysty system jaki daje Google, bez zbędnych śmieci.

Z rzeczy z nadgryzionym jabłkiem chwalę sobie jedynie iPOD`a - ale oczywiście nie wersja oryginalna. Zmieniony soft i wnętrzności, ale cieszy, że wciąż gra i umila czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, olmeca napisał:

Wracając do tematu telefonów, to na urlopie mój Note miał spotkanie  praskim brukiem i ekran nie wytrzymał. Poobijane szkło ale wszystko działa, ale ostatecznie padła decyzja, że przesiadam się na Nexusa - spodobał mi się czysty system jaki daje Google, bez zbędnych śmieci.

Z rzeczy z nadgryzionym jabłkiem chwalę sobie jedynie iPOD`a - ale oczywiście nie wersja oryginalna. Zmieniony soft i wnętrzności, ale cieszy, że wciąż gra i umila czas.

 

Do tej pory miałem iPhone 5, działał przez 4 lata, nie ma nawet ryski na ekranie, ale nadszedł jego czas i pare dni temu port mi się tak wyrobił, że rzadko kiedy ładuje niestety, ale tak to polecam bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...