Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cee napisał:

ISIS przyznaje się do ataku w Las Vegas

https://goo.gl/8iqnNY

Wysłane przez @updayPL

A Ty w to wierzysz ? Czy tylko postanowiles trollowac na forum ? 

(bo - z calym szacunkiem - trzeba byc kompletnym idiota ze gosc po 50-ce byl w jakikolwiek sposob zwiazany z ISIS - ktore sie zawsze przyzna do kazdej jednej strzelaniny). 

Kolejny bialy terrorysta - ktory - razem z innymi - zabil wiecej niz ludzi niz wszyscy imigranci / ISIS itp razem wzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roelka napisał:

No i kolejne mass shooting.  :/ 

Mnie to jedno zastanawia: ile jeszcze sztuk Hamerykanów będzie musiało pôjść do piachu, by komuś w tym pojeb...m kraju w końcu zaświtała w łepetynie myśl że czas skończyć a przynajmniej mocno ograniczyć tą hamerykańską "złotą wolność" jeśli chodzi o powszechny dostęp do broni.
A jak komu się mój wniosek nie podobie, to se pomyśl nad tym:
-takie strzelanki NIGDY nie zdarzają się tam będzie dostęp do broni jest mocno limitowany-jak dla przykładu NYC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RobertNYc napisał:

Mnie to jedno zastanawia: ile jeszcze sztuk Hamerykanów będzie musiało pôjść do piachu, by komuś w tym pojeb...m kraju w końcu zaświtała w łepetynie myśl że czas skończyć a przynajmniej mocno ograniczyć tą hamerykańską "złotą wolność" jeśli chodzi o powszechny dostęp do broni.
A jak komu się mój wniosek nie podobie, to se pomyśl nad tym:
-takie strzelanki NIGDY nie zdarzają się tam będzie dostęp do broni jest mocno limitowany-jak dla przykładu NYC.

Jak ktos chce to sobie zawsze wniesie... jak było w Orlando? A w Europie zakaz broni to sie siekierkami posiłkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patipitts napisał:

 A w Europie zakaz broni to sie siekierkami posiłkują.

Tylko siekiera nie jesteś w stanie zrobić toego, czego dokonał koleś w vegas.

Ja nie bardzo jestem w stanie pojąć, w czym automatyczna broń jest potrzebna takiemu Kowalskiemu czy Smithowi....

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jak ktoś będzie chciał zdobyć broń- legalnie czy nielegalnie to zawsze sobie poradzi. Jak prawo zakaze to kupią na jakimś czarnym rynku. Nie wiem co w głowie takich psychopatow siedzi. Ale zakazy sprzedaży broni nic nie pomogą, taki psychol zrobi i tak co będzie chciał. Rzeczywiście w USA sięgną po broń, w Europie po noże czy inne środki. To już kwestia.. hm, kulturowa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cee napisał:

Nie zawodzisz emoji23.png
Oczywiście biały człowiek nie może się "zradykalizowac" .
Koment na twoim poziomie panie omega.

To raczej Twoj na twoim zwyklym poziomie - sensacyjny komentarz bez zadnych faktycznych podstaw i od razu wrzucasz na forum zeby uzasadnic jakas bezsensowna teze... 

Jezeli posiadalbys odrobine zdrowego rozsadku i uczciwosci, to wrzucilbys link do artykulow (ktore sa dostepne od dobrych kilku godzin) ktore dementuja te bzdury... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...