Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, katlia said:

Bo pewnie postawili zaraz po Thanksgiving!

:) Pierwsza choinkę w oknie w prywatnym domu zobaczyłem w niedzielę ... 5 listopada !!

Tak. Masz rację większość stroi choinki w albo w czarny piątek albo w samo Thxgiving jako ostatni punkt kolacji. Czyli sprzątają po kolacji i wyjmują choinkę którą stroją. Zresztą ileś punktów sprzedaży choinek u nas po 10 zwija się i zdobyć tutaj żywą choinkę po 10tym grudnia to często mały wyczyn. Wydaje mi się że co roku to się coraz wcześniej zaczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerzucam sie na sztuczne choinki.

Zal mi sie robi, gdy widze jak ludzie wyrzucają te biedne drzewka. :( Nawet gdy mialam zywe choinki, to zawsze wybieralam te mniejsze i po świętach wystawiałam je na dwor i staralam sie trzymac przy zyciu. Gdy bede miala wlasne podworko, bede mogla wsadzać je do ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Roelka napisał:

Ja przerzucam sie na sztuczne choinki.

Zal mi sie robi, gdy widze jak ludzie wyrzucają te biedne drzewka. :( Nawet gdy mialam zywe choinki, to zawsze wybieralam te mniejsze i po świętach wystawiałam je na dwor i staralam sie trzymac przy zyciu. Gdy bede miala wlasne podworko, bede mogla wsadzać je do ziemi.

Nie musisz ich żałować, te drzewka są  uprawiane specjalnie na Christmas. To cały przemysł, mnóstwo ludzi ma prace, od tych, którzy sadzą, po pilotów helikopterów, którzy ładują  na ciężarówki. Zboże też się kosi i potem znów sieje a chlebek musi być. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy dostali choinkę od sąsiadów taka spora nawet ale u nas nie ma miejsca wiec w tym roku nie bedzie niestety, moze za rok jak zmienimy mieszkanie. Za to ubrałam znajomej choinkę w tym roku (bo lubię) i zajęło mi to jakies 2h bo miała ze 3 kartony ozdób plus osobno bombki, na drugi dzien jeszcze dokupiła ozdób bo jej mało było :P moze teściowej ubiorę tez jak jej sie bedzie chciało szukać ozdób, zazwyczaj tylko nastawia na dworze taka kostkę ktora robi światełka ba domu :P ale za to w okolicy ludzie sobie nie żałują, stoją całe podwórka zawalone Mikołajami, prezentami, jeden ma nawet sanie Mikołaja i cały zaprzęg reniferów, jak bede przejeżdżać to zrobię zdjecie :) najfajniej to w nocy wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza juz stoi ubrana od tygodnia (w Polsce ubieralam w Wigilie, tutaj niestety dalam sie poniesc magii swiat zdecydowanie wczesniej). Mala, bo mamy mlodego kotka od niedawna i balismy sie, ze zdemoluje nam duza choinke. Jest zywa i mamy zamiar ja posadzic w ogrodzie tesciow. 
Rozwiesilismy nawet Christmas stockings (niestety, nie nad kominkiem, bo jeszcze go nie mamy :D ).

24796242_2010451235904088_2873600020275125408_n.jpg

24852223_2010451285904083_566137427763521074_n.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...