Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, znajdź sobie jakieś hobby, coś co Cię wciągnie, a zobaczysz że żyć można ciekawiej. Szkoda by było skończyć jak Miauczyński z "Dnia świra" . A Andy o co raz krótszych latach życia ma całkowitą rację. Niestety...
A to przypadkiem Adaś Mialczynski nie był w "nic śmiesznego"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w niedziele bylam na meczu Ravens vs Bengals. Troche mi doopa zmarzla, ale i tak bylo fajnie. Potem mialam skoczyc na imprezke, ale jeden piesek mi sie rozchorowal i niestety jak to psia mama, musialam zostac w domu i sie nim opiekowac. Ale wazne, ze o polnocy bylam z nimi i rozpoczelam ten rok buziakami od nich. Pewnie brzmi to glupio, ale ktos kto nie mial nigdy pieskow moze nie zrozumiec :) 

Szczesliwego nowego roku dziubki!

PS Andy, chyba oszalales z tym postanowieniem. 

Edytowane przez ilon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

A ja w niedziele bylam na meczu Ravens vs Bengals. 

To chyba najlepszy mecz jaki widziałem od kiedy oglądam football. Nie dość że Baltimore wyeliminowane z Play offs, Bengals wybrali to Buffalo Bills weszli do Play offs po jakiś 100 latach. Końcówka była piękna ale dziwiłem się ktokolwiek siedział na trybunach bo pizdziawka musiała być zdrowa. Mam nadzieję że zostałaś do samego końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/1/2018 o 11:06, Karuzelka napisał:

Chciałam powiedzieć, że moj American Dream w 90% zrealizowany, w tym tygodniu kupiliśmy dom. Oczywiście, aby było bardziej po "amerykańsku" to z basenem. Nie po amerykańsku na pewno jest to, że postanowiłam sama zajmować się jego serwisem, zobaczymy jak szybko będę miała za domem moczary ;)

http://www.troublefreepool.com - sam mam basen, i dzieki tej stronie problemow generalnie zero  :) gratuluje zakupu domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.01.2018 o 11:40, vlade napisał:

Gratulacje! Kup sobie robota do czyszczenia dna (tylko taki zeby sie wspinal na sciany tez) i generator chloru (salt chlorine generator). Wrzucasz do wody sol kuchenna na poczatku sezonu i nic wiecej nie trzeba robic, poza zbieraniem tego co na powierzchni sie unosi. Natomiast do grubszych rzeczy, typu zamykanie po sezonie / otwieranie to jednak lepiej miec czlowieka, ktory to robi.

Dziękuję :) Masz do polecenia jakiegoś robota? Pewnie lepiej go kupić wcześniej zanim sezon się zacznie. Czlowieka od basenów musze i tak wezwać bo mam dużo różnego ustrojstwa zostawionego przez poprzednich włascicieli i nie mam pojęcia, co do czego służy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ilon napisał:

A ja w niedziele bylam na meczu Ravens vs Bengals. Troche mi doopa zmarzla, ale i tak bylo fajnie. Potem mialam skoczyc na imprezke, ale jeden piesek mi sie rozchorowal i niestety jak to psia mama, musialam zostac w domu i sie nim opiekowac. Ale wazne, ze o polnocy bylam z nimi i rozpoczelam ten rok buziakami od nich. Pewnie brzmi to glupio, ale ktos kto nie mial nigdy pieskow moze nie zrozumiec :) 

Szczesliwego nowego roku dziubki!

PS Andy, chyba oszalales z tym postanowieniem. 

Nie, limit szaleństwa już w tym zyciu wykorzystałem. :D

Została mi jeszcze demencja i ew. Alzheimer ale to juz jako jednostki chorobowe. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Karuzelka napisał:

Dziękuję :) Masz do polecenia jakiegoś robota? Pewnie lepiej go kupić wcześniej zanim sezon się zacznie. Czlowieka od basenów musze i tak wezwać bo mam dużo różnego ustrojstwa zostawionego przez poprzednich włascicieli i nie mam pojęcia, co do czego służy :D 

Nie mam, mojego kupil mi moj budowlaniec co mi basen robil, i kiepski jest, na pionowe sciany nie daje rady wejsc :( 

@ilon & @kzielu - pozdrowienia z Pittsburgha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam powiedziec, ze u nas ma dzisiaj byc zimno, snieznie, i wietrznie. Szkoly pozamykali, loty odwolali, caly dzien w domu :) 

A propos lotow, to wybralam sie do Polski na Swieta, United skrocil mi pobyt o 1 dzien, bo opoznili Geneve kilka godzin w zwiazku z czym nie zdazylabym na nastepny lot... I dali mi wybor: albo dostane lot z Genevy za 3 dni (ale dadza mi hotel za free) - nie maja wczesniej miejsc na zaden lot, bo to sezon Swiateczny albo lece dnia nastepnego przez Frankfurt. Polecialam przez Frankfurt. Za to walizki wybraly sie przez Geneve (nie zdazyli ich wyjac ze samolotu) - i bylam szczerze w szoku, ze czekaly na mnie w Krakowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Karuzelka napisał:

Dziękuję :) Masz do polecenia jakiegoś robota? Pewnie lepiej go kupić wcześniej zanim sezon się zacznie. Czlowieka od basenów musze i tak wezwać bo mam dużo różnego ustrojstwa zostawionego przez poprzednich włascicieli i nie mam pojęcia, co do czego służy :D 

Calkiem niezlym automatycznym pool cleaner jest ten:

https://www.amazon.com/Pentair-GW9500-Kreepy-Inground-Cleaner/dp/B002G9U17U/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1515092340&sr=8-8&keywords=kreepy+krauly+pool+cleaner

ale cichszym i bardziej wytrzymalym jest

https://www.amazon.com/gp/product/B004KSRJXY/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

trzeba tylko umiec go ustawic, zeby "chodzil" po scianach pool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...