Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, ilon napisał:

Ostatnio sie martwilam, ze jak ulegne jakiemus wypadkowi w domu to nikt nawet o tym nie bedzie wiedzial i nikt sie nie bedzie martwil. Wlasnie sobie uswiadomilam, ze jak nie pojawie sie na forum kilka dni to Andy by wiedzial, ze cos jest na rzeczy i jestem w tarapatach :D 

A jeśli długo nie odbierasz paczki to znaczy że Cię w końcu wywalili z roboty za nieprawomyslne poglady.:P

 

Ktoś musi o Ciebie dbać, a wuj to.... wuj. Jak będziesz podskakiwac to Cię wynajde na FB i wtedy to będzie opieka totalna. Nie bój się jednak, nie mam skłonności śledczych jak co poniektórzy na tym forum.:D

Edytowane przez andyopole
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vlade napisał:

Opowiadałem już tu jak mnie ugościli w Wisconsin. W każdym razie nie mam żadnego przedmiotu w barwach Steelersow, ale ciągle mam czapkę GB ;)

BTW - Ben jest z Bowling Green (nie tego od masakry ;) ) a w collegu grał w Miami Redhawks - tam gdzie mój teściu - jakieś 15 mil ode mnie. W sumie to on bardziej z OH niż z PA jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kzielu napisał:

BTW - Ben jest z Bowling Green (nie tego od masakry ;) ) a w collegu grał w Miami Redhawks - tam gdzie mój teściu - jakieś 15 mil ode mnie. W sumie to on bardziej z OH niż z PA jest ;)

Tez to chyba juz pisalem, ale kiedys w Ichiban kolo mnie, tam gdzie sie czeka na stolik przy barze siedzial Ben. My, grupa kolo 8 osob stalismy obok, i gadalismy o Game of Thrones. Pare lat temu, pamietam ze to byla noc przed superbowl i sie dziwilem ze on tutaj a nie jedzie na mecz (stellersi odpadli wczesniej). Jak dostalismy stolik kelnerka przyszla, i powiedzIala ze Ben przysluchiwal sie naszej rozmowie, ze jest wielkim fanem tego serialu i wydaje mu sie ze jestesmy jego tworcami, i ze zaprasza nas na kolacje. Z perspektywy czasu troche zaluje, ze bylismy szczerzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju, mnie juz męczy ten footbollwy sezon, dobrze ze juz końcówka. U nas od "rana" dzisiaj. Jaguars/steelers, a teraz Sants/Vikings. Moj maz wierny in oddany zeszłorocznym zwycięzcom. Wiec następny weekend pewnie jakis cookout i feta bo Patriots/Jaguars. No i oczysiwscie była rozpacz tydzień temu po finale college league. Ja jakos nie mam wielkiej miłości do tego sportu, z utęsknieniem czekam na superbowl i rozpoczęcie sezonu NBA (w sensie kiedy bede mogła wyegzekwować pilota od tv, bo gry sie przecież juz zaczęły). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Patipitts napisał:

Jeju, mnie juz męczy ten footbollwy sezon, dobrze ze juz końcówka. U nas od "rana" dzisiaj. Jaguars/steelers, a teraz Sants/Vikings. Moj maz wierny in oddany zeszłorocznym zwycięzcom. Wiec następny weekend pewnie jakis cookout i feta bo Patriots/Jaguars. No i oczysiwscie była rozpacz tydzień temu po finale college league. Ja jakos nie mam wielkiej miłości do tego sportu, z utęsknieniem czekam na superbowl i rozpoczęcie sezonu NBA (w sensie kiedy bede mogła wyegzekwować pilota od tv, bo gry sie przecież juz zaczęły). 

Mam w Polsce przyjaciół gdzie On jest ortodoksyjnym kibicem pilki nożnej, Ona sprobowala streaptease przed ekranem. Nie zauważył...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest sezon futbolowy tylko brak drugiego telewizora. Na przyszly sezon proponuje kupic tuner telewizyjny na USB, mecze lokalnej druzyny i playoffs sa transmitowane w naziemnej telewizji, wtedy maz bedzie mogl sobie np zabrac laptopa na zewnatrz, do grilla, a ty bedziesz sobie mogla ogladac co chcesz. Win - win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...