Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1/12/2018 o 15:22, kzielu napisał:

Kurs CCW. 8 godzin. :/

Wspolczuje. Tutaj na szczescie dozywotnia CCW zasadniczo na zadanie bez zadnych specjalnych wymogow. A juz niedlugo najpewniej constitutional carry.

11 godzin temu, cee napisał:

Gracie dzisiaj z orkiestrą? Dzieje się coś w waszych miastach?

Wrzucilem do puszki online, jak prawie co roku :)

Swoja droga, w koncu mi sie udalo czesc garazu uporzadkowac. Nawet tak duzo gratow nie ma, ale roboty zawsze przy tym tyle, ze szkoda gadac... W przyszlym tygodniu trzeba bedzie sie za samochod zabrac, bo ATF i klocki/tarczy do wymiany, i cos mi przy przednim wahaczu szkrypi ;)

Poki co, odpoczynek do wtorku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kzielu napisał:

Eh, ja kibicuje GB ale też za daleko w tym roku to nie doszli ;)

U mnie zdecydowanie wszyscy za Chicago Bears, wiec GB to odwieczny wrog ;) natomiast jezeli chodzi o wystepy CB w ciagu ostatnich kilku(nastu?) lat, to moze spuscmy na to zaslone milczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jkb napisał:

U mnie zdecydowanie wszyscy za Chicago Bears, wiec GB to odwieczny wrog ;) natomiast jezeli chodzi o wystepy CB w ciagu ostatnich kilku(nastu?) lat, to moze spuscmy na to zaslone milczenia ;)

No szkoda że Cutler odszedł najpierw na emeryturę a później do Miami. Był świetny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilem do puszki online, jak prawie co roku
Swoja droga, w koncu mi sie udalo czesc garazu uporzadkowac. Nawet tak duzo gratow nie ma, ale roboty zawsze przy tym tyle, ze szkoda gadac... W przyszlym tygodniu trzeba bedzie sie za samochod zabrac, bo ATF i klocki/tarczy do wymiany, i cos mi przy przednim wahaczu szkrypi
Poki co, odpoczynek do wtorku!
Skrzypi zazwyczaj sworzeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, andyopole napisał:

A jeśli długo nie odbierasz paczki to znaczy że Cię w końcu wywalili z roboty za nieprawomyslne poglady.:P

Ktoś musi o Ciebie dbać, a wuj to.... wuj. Jak będziesz podskakiwac to Cię wynajde na FB i wtedy to będzie opieka totalna. Nie bój się jednak, nie mam skłonności śledczych jak co poniektórzy na tym forum.:D

Hehehe paczke to by zaraz ktos za mnie odebral! 

Nie podskakiwalam, a Ty mnie i tak wynalazles. W sumie nie jestem bardzo na FB aktywna, wiec w sumie niewiele mozna sie stamtad dowiedziec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...