Skocz do zawartości
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

No szkoda wielka bo zapowiadało się ładnie. Nie wiem ciśnienia nie wytrzymali, warunki nie pozwoliły czy jeszcze co innego. Trudno. Trzymamy kciuki za kolejny konkurs.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie śledzę specjalnie poczynań ale, podobno gdy Adrian poleciał kibicować do Zakopanego to też im nie szło. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Adrian teraz w Miami chyba także nie tutaj leży przyczyna raczej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, cee napisał:

Adrian teraz w Miami chyba także nie tutaj leży przyczyna raczej emoji6.png

Nie mam teraz czasu, wieczorem sprawdzę gdzie Adrian był. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
On 2/8/2018 at 12:02 PM, ilon said:

I jak wyszlo, bo wygladaja pysznie. Ja jesem strasznym lakomczuchem i nie moge za bardzo nic piec, bo jak upieke to zjem wszystko a potem wyrzuty sumienia. ;) 

W czwartek nie wyszlo bo nie zdazylem pojechac po amaretto. Takze bedzie tlusta sobota. Dawaj @ilon, masz czas za nim nie wystygna i @mola nie nadzieje i nie polukruje. Potem jest first come, first serve a juz sie kolejka ustawia ;) 

IMG_20180210_132826548.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to dzisiaj dowiedzialam sie czegos nowego , przy okazji lotu do Londynu jedzenie, czekolady, cukierki itp. , trzeba teraz wyjmować z bagażu podręcznego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosze o 3manie tzw kciukow, za chwile lece do Seattle na interviews z Google i Amazon, w zyciu nie bylam tak zestresowana :wacko:

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 minuty temu, grape napisał:

Prosze o 3manie tzw kciukow, za chwile lece do Seattle na interviews z Google i Amazon, w zyciu nie bylam tak zestresowana :wacko:

Będziemy 3mać, za kolejnego, potencjalnego kolchoźnika....:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, grape napisał:

Powodzenia!

Czy tylko w moim doświadczeniu amerykańscy lekarze na wszystko przepisuja ibuprofen? Byłam dzisiaj w przychodni i powiedziałam nawet że już mam w domu ten lek i biore ale i tak dostałam jeszcze więcej. :D Z każdej wizyty w lekarza wynosimy pełne słoiczki ibu i generalnie mam już taki skład tabletek że chyba do końca życia mi starczy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 minutes ago, Roelka said:

Czy tylko w moim doświadczeniu amerykańscy lekarze na wszystko przepisuja ibuprofen? Byłam dzisiaj w przychodni i powiedziałam nawet że już mam w domu ten lek i biore ale i tak dostałam jeszcze więcej. :D Z każdej wizyty w lekarza wynosimy pełne słoiczki ibu i generalnie mam już taki skład tabletek że chyba do końca życia mi starczy. 

Ibuprofen to slabo. Na lekki bol to od kodeiny przynajmniej powinnien zaczac. Chyba, ze zaczeli walczyc z epidemia... Na pewno amerykanski ten lekarz? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz