Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ilon napisał:

Wyslalam wczoraj moj I-751. Troche sie dziwnie czulam jak zostawialam te pudlo na poczcie, bo teraz juz wiem ze juz nic nie moge zmienic, dodac, odjac czy sprawdzic. Troche stresujace. Teraz czekam az dostane NOA1 i biometrics i zapominam o sprawie na jakis czas. ;) 

Będzie dobrze. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9 March 2018 o 15:14, Joanna30 napisał:

@rzecze1 dzięki za - jak zawsze - rzeczowy post. Cieszę się, że chce Ci się tyle pisać ;) W ten sposób właściwie za każdym razem wyrażasz dokładnie to, co ja chciałabym powiedzieć, gdybym nie podchodziła do tych spraw zbyt emocjonalnie :D Dzięki!

Dzieki :) Nie wiem, czy to jest az "tyle", to co widzicie to jest edytowana, skrocona wersja... :) 

Pisze szybko i zazwyczaj w podrozy gdy mam czas zatem prawie zawsze wychodza za dlugie. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xarthisius napisał:

Dzisiaj rownonoc. Z tej okazji mozna w wiekszosci amerykanskich miast obserwowac ciekawy zachod Slonca [1] Jedna z niewielu zalet nudnego ukladu ulic w tym kraju ;-)

[1] https://apod.nasa.gov/apod/ap180320.html

Na szczescie "nudny" uklad jest w Nowym Jorku. Nie wyobrazam sobie zeby zmienic tam nazwy ulic z Numerow na Nazwy wlasne :-)

Swoaja droga ladny widok

Edytowane przez karusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w nudnym mieście.... Na początku maja lecę tam na tydzien. Na zwiedzanie będę miał 4-5 dni. Co, oprócz klasyków czyli Statuy Wolności, wyspy Imigrantów, punktu zero, itp. podpowiecie mi do obejrzenia. Interesuje mnie historia i technika. Galerie sztuki tym razem odpuszczam. Gdzie trzeba się zabukowac wczesniej? Będę z przewodnikiem, który mieszkał 20 lat na Battery Park więc potrzebuje tylko punkty, trasa dojazdu i komunikacja po mieście  to jego problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Xarthisius napisał:

Dzisiaj rownonoc. Z tej okazji mozna w wiekszosci amerykanskich miast obserwowac ciekawy zachod Slonca [1] Jedna z niewielu zalet nudnego ukladu ulic w tym kraju ;-)

[1] https://apod.nasa.gov/apod/ap180320.html

Tak patrze na to zdjecie i okolica mi sie wydala bardzo znajoma. I w koncu mnie oswiecilo - jeden z budynkow po lewej to moj biurowiec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Jak już jesteśmy w nudnym mieście.... Na początku maja lecę tam na tydzien. Na zwiedzanie będę miał 4-5 dni. Co, oprócz klasyków czyli Statuy Wolności, wyspy Imigrantów, punktu zero, itp. podpowiecie mi do obejrzenia. Interesuje mnie historia i technika. Galerie sztuki tym razem odpuszczam. Gdzie trzeba się zabukowac wczesniej? Będę z przewodnikiem, który mieszkał 20 lat na Battery Park więc potrzebuje tylko punkty, trasa dojazdu i komunikacja po mieście  to jego problem.

Ja poleecam rejs Hudson River.Dobry widok na Manhattan a wieczorem pieknie oswietlony Brooklyn Bridge.

Polecam tez ulice koreanska na Manhatanie, dobre jedzenie (Hanamichi - to akurat japonska kuchnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...