Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

@Patipitts yeyy super! Ciesze sie, ze jednak nic strasznego. To ja zeby nie bylo to tez walne jakiegos drineczka. Albo winko. Ale moze dopiero przy weekendzie. :D 

@mola co to za praca? Powodzenia zycze! Ja niedlugo tez sie bede zabierac za szukanie i aplikowanie. Poki co to przegladam oferty, ale stwierdzilam ze nie bede sie bezsensu nastawiac i napalac, jak chce tutaj zostac jeszcze tak do jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeki dziewczyny :D moze jakas wideokonfa ze wspólnym drineczkowaniem? Haha! Mam dzisiaj humor mega, telefon od weta zrobił mi dzień, chyba nic tego nie jest w stanie dzisiaj zepsuć! Przypadkowo tez odkryłam ze moj fax szczęśliwie dotarł do uscis i zabierają sie za EAD expedite, moj brat kupił dzis bilety do USA na 18 czerwca, takze dzisiaj same dobre newsy i zamierzam za to dzis wznieść nie jeden toast :D 

@mola oczywiście gratulacje i trzymam kciuki! I pochwal sie jak dostaniesz jakies info! Ja tez za ciebie walne kielicha!

@ilon czasem nie warto czekać do weekendu :D 

Edytowane przez Patipitts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ilon ubiegam się o research scientist w dużym i bardzo znanym w mojej dziedzinie projekcie, lokalny uniwerek właśnie zdecydował się dołączyć i szukają człowieka, który będzie w tym działał

@Patipitts na pewno się pochwalę, ewentualnie dam znać, że piję z rozpaczy ;) dzięki za dobre słowo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Patipitts napisał:

Przyszłam sie podzielić swoim szczęściem :) przyszły wyniki biopsji mojego pieska i okazało sie ze guz to nie był rak tylko jakis niezłośliwy wyprysk :D chyba sie upije ze szczęścia :D

 

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka z Barcelony, konkretnie z Palau Güell. Mój mąż ma hopla na punkcie pstrykania zdjęć. Barcelona to przepiękne miasto i dość tanie. Taksówki tanie jak barszcz,nie opłaca się jeździć metrem czy autobusem. Chyba że coś się pozmieniało od 2014.

10698560_890739700937075_678942100310467677_n.thumb.jpg.d73ef9347ef88d9ede0e5c5acd49455f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję że Subway w NY jest znakomity. Wagony tragedia, takich nie widziałem jeszcze w żadnym mieście. Przystanki wdziękiem przypominają przystanki PKS w zadupiach gdzie od kilku lat nie przyjeżdża żaden autobus. Ale połączenia, przesiadki, jak dotychczas wzorowo, choć tubylcy zapewne mają swoje zdanie. Uchodziłem się dzisiaj okrutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...