Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Patipitts napisał:

P.S. W Jacksonville na dworcu była dzisiaj kontrola graniczna

Jak mieszkacie blisko Florydy to do Maine czy w okolice typu NH mozna sie tanio Allegiant Air dostac. Z Orlando/St Pete, gdzies z $50 one way z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, vlade said:

Jak mieszkacie blisko Florydy to do Maine czy w okolice typu NH mozna sie tanio Allegiant Air dostac. Z Orlando/St Pete, gdzies z $50 one way z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Myslisz ze Maz @Patipitts to ma lekko po tych nastu godzinach? A Ty jeszcze jej dodatkowe argumenty do reki wreczasz... Zero empatii... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Xarthisius napisał:

Myslisz ze Maz @Patipitts to ma lekko po tych nastu godzinach? A Ty jeszcze jej dodatkowe argumenty do reki wreczasz... Zero empatii... :D

Nalezy mu sie. Tesciowa sie uparla zeby z NJ/NY greyhoundem jechac do mnie (bo za duzo chodzenia po lotnisku...). Ta stacja w Pittsburghu jest jeszcze jest ok, ale pokazala mi zdjecia z Newarku - Mad Maxa mozna tam krecic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patipitts Kurde, no przygode zycia chcieliscie to macie. Widoki chcieliscie, to patrzcie ile macie czasu sie nimi rozkoszowac. Same dobre strony. Taka wycieczka krajoznawcza :D 

A tak serio, to szkoda mi was. Ale pomysl, ze bedzie lekcja na przyszlosc. Ja zazwyczaj ucze sie na swoich bledach, ale dla pewnosci to je tak powtarzam z 5 razy. Mam nadzieje, ze u was ten jeden wystarczy i ze na strone greyhounda w celu bookowania biletow juz nie wejdziecie. Wbijajcie do MD, zrobimy grilla :D 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz za żadne skarby nie wsiądę do greyhounda jak tylko moja stopa postanie na ziemi Mainowskiej :D teraz tak sie śmieje, troche przez łzy, z tych widoków ktore mialy byc takie piękne a tu nie dosc ze leje to koło mnie jakas dziura w podłodze i wieje po nogach, a idź pan. A co do męża to obecnie nastały ciche godziny :p biedny nie ma zadnego wytłumaczenia dla siebie a ja co spojrzę na niego to ciśnienie mi skacze, oj bedzie musiał mi to wynagrodzić czymś baaaardzo super. Jesteśmy teraz uwaga aż w NC. ŻAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mi w sumie troche przeszło ;) załapaliśmy sie na busa od razu z NC, zobaczymy jeszcze jak w Richmond, czy nie bedzie duzo ludzi. W najgorszym wypadku weźmiemy sobie pokój bo juz kolejnej nocy na dworcu sobie nie wyobrażam. Fajnych w sumie ludzi poznaliśmy w tej naszej podróży, moze nie bedzie tak do konca beznadziejnie. Najbardziej to wkurzyła mnie w sumie pani od biletów z jacksonville ktora stwierdziła ze nic nie poradzi i to Boży plan dla nas ze sie spóźniliśmy na ten autobus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz prawie Ilonka :D jeszcze niecałe 3h i będziemy na miejscu, od richmond była inna jazda, busy nowe i obsługa bardzo miła, poza tym wbiliśmy sie na wszystkie wcześniejsze kursy na krzywy ryj, gdybyśmy podążali za biletami ktore nam dała szanowna kasjerka od woli Bożej z jacksonville to bylibyśmy w podróży do jutra po południu. A tak juz wyjechaliśmy z Bostonu i zmierzamy w strone Portland :) Aha, ilon miałam ci pomachać ale przespałam cała virginie, Maryland i delaware. Obudziłam sie jak juz było New Jersey :p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...