Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Tylko miotlę zatankuj, do pełna!  Dziubasku!:wub:

HAHAH, ze niby taka ze mnie czarownica? Tym razem kulturalnie, biore samolot :D 

BTW - zatankowalam dzisiaj swojego spaceshipa za dyszke. Mam nadzieje, ze bedzie taniutko jak wroce, a jak nie to i tak kupuje rower po powrocie!

Godzinę temu, Roelka napisał:

Baw sie dobrze. :D

Dziekuje! Taka kurde pogoda ze nie bardzo wiedzialam czy pakowac sie na zime czy na lato czy co :D 

Godzinę temu, Jackie napisał:

 

Baw się dobrze! My lecimy 30go sierpnia :)

Dziekuje! Uuuu super! Tez fajny czas na Polske! Ja ostatnio w zime wymarzlam jak nie wiem. Ale wy tam z Chicago to przyzwyczajeni jestescie. Chyba ze to tylko @jkb :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Patipitts napisał:

Zaaaaazdrooo

milego pobytu :) pomachaj ode mnie Polsce i pierogom (bo wiem ze pojesz sobie dobrze tam, mama pewnie juz szykuje smakołyki od rana :D )

Pierogow to mam calkiem sporo w mojej zamrazalce odkad moja mamusia tu byla. Jutro w menu placek po wegiersku. W ogole beka, bo w poniedzialek ide do amerykanskiej restauracji tak dla porownania. Moj brat tam lubi chodzic na zeberka w poniedzialki, wiec ide. Co prawda zabronil mi udawac amerykanki i powiedzial, ze mam nie udawac, ze mi nie smakuje, zeby dostac deser gratis albo znizke :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ilon napisał:

Pierogow to mam calkiem sporo w mojej zamrazalce odkad moja mamusia tu byla. Jutro w menu placek po wegiersku. W ogole beka, bo w poniedzialek ide do amerykanskiej restauracji tak dla porownania. Moj brat tam lubi chodzic na zeberka w poniedzialki, wiec ide. Co prawda zabronil mi udawac amerykanki i powiedzial, ze mam nie udawac, ze mi nie smakuje, zeby dostac deser gratis albo znizke :D 

Co za czasy! Starsi forumowicze zapewne pamietaja ze za komuny poniedzialek byl dniem bezmiesnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ilon napisał:

. Co prawda zabronil mi udawac amerykanki i powiedzial, ze mam nie udawac, ze mi nie smakuje, zeby dostac deser gratis albo znizke :D 

Uwaga - porada "cebulowa" : zawsze możesz udać że masz urodziny - dostaniesz torcik, Happy Birthday! i jakiś drink gratis. W godzinach 16 - 18 masz Happy Hour czyli 2 drinki w cenie jednego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ilya_ napisał:

ja jak bylem w polandzie w zime to poszedlem dla porownania do baru i zamowilem burgera z frytkami. Dostalem cos niesamowitego, w ilosci dla 2 chlopa.

 

Kurcze, to się pozmieniało odkąd w Polsce byłam! Te ogromniaste porcje charakterystyczne dla USA zawsze wywołują wyrzuty sumienia, bo nie nie daję rady zjeść wszystkiego a czasami nie ma jak zabrać resztek do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...