Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, margherita_s napisał:

Ja oglądam! Trochę z przymusu, bo mój mąż jest zapalonym fanem, ale nasi Cleveland Cavaliers dostali się do finału, więc z chęcią obejrzę wszystkie mecze :)

Uuu to jesteśmy po przeciwnej stronie barykady :D my z mezem od lat za GS, udało sie wczoraj chociaż Houston dało czadu w tym sezonie i byłam troche rozdarta. W sumie moim jedynym życzeniem na ten finał było zeby Cavaliersi sie nie dostali :p nie znoszę Lebrona :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Patipitts napisał:

Uuu to jesteśmy po przeciwnej stronie barykady :D my z mezem od lat za GS, udało sie wczoraj chociaż Houston dało czadu w tym sezonie i byłam troche rozdarta. W sumie moim jedynym życzeniem na ten finał było zeby Cavaliersi sie nie dostali :p nie znoszę Lebrona :P 

Też nie jestem fanką LeBrona, ale faktem jest, że bez niego tej drużyny by nie było. I tak to prawdopodobnie ostatnie jego mecze w barwach Cavs :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, margherita_s napisał:

Też nie jestem fanką LeBrona, ale faktem jest, że bez niego tej drużyny by nie było. I tak to prawdopodobnie ostatnie jego mecze w barwach Cavs :( 

Co prawda to prawda, Lebron robi średnio 50-60% na mecz plus defense, ale koszykówka to sport zespołowy i ja przynajmniej oglądam aby podziwiać prace zespołu, grę a nie człowieka cyborga. Liczyłam ze sam finał to bedzie cos nowego, świeżego, a tu będziemy miec raczej powtórkę z rozrywki bo nawet cyborg Lebron podejrzewam ze nie da rady sam zasuwać 4 mecze pod rząd bez rozładowania baterii, z takim scoringiem. No ale zobaczymy. Moze mnie zaskoczy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...