Skocz do zawartości
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

Bez sensu sa takie srednie na stan. Na county to moze by jeszcze mialo rece I nogi. Dla przykladu IL nie sklada sie tylko z Chicago... Teraz za dom 3br place 200$ mniej niz za 1br apt w Austin, TX.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 godziny temu, Patipitts napisał:

Czy ktos oprocz mnie ogląda NBA? :> 

Ja mało kiedy, ale po wyjeździe do US mam zamiar wrócić do dawnej tradycji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Patipitts napisał:

Czy ktos oprocz mnie ogląda NBA? :> 

Ja oglądam! Trochę z przymusu, bo mój mąż jest zapalonym fanem, ale nasi Cleveland Cavaliers dostali się do finału, więc z chęcią obejrzę wszystkie mecze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 minutę temu, margherita_s napisał:

Ja oglądam! Trochę z przymusu, bo mój mąż jest zapalonym fanem, ale nasi Cleveland Cavaliers dostali się do finału, więc z chęcią obejrzę wszystkie mecze :)

Uuu to jesteśmy po przeciwnej stronie barykady :D my z mezem od lat za GS, udało sie wczoraj chociaż Houston dało czadu w tym sezonie i byłam troche rozdarta. W sumie moim jedynym życzeniem na ten finał było zeby Cavaliersi sie nie dostali :p nie znoszę Lebrona :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Patipitts napisał:

Uuu to jesteśmy po przeciwnej stronie barykady :D my z mezem od lat za GS, udało sie wczoraj chociaż Houston dało czadu w tym sezonie i byłam troche rozdarta. W sumie moim jedynym życzeniem na ten finał było zeby Cavaliersi sie nie dostali :p nie znoszę Lebrona :P 

Też nie jestem fanką LeBrona, ale faktem jest, że bez niego tej drużyny by nie było. I tak to prawdopodobnie ostatnie jego mecze w barwach Cavs :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, margherita_s napisał:

Też nie jestem fanką LeBrona, ale faktem jest, że bez niego tej drużyny by nie było. I tak to prawdopodobnie ostatnie jego mecze w barwach Cavs :( 

Co prawda to prawda, Lebron robi średnio 50-60% na mecz plus defense, ale koszykówka to sport zespołowy i ja przynajmniej oglądam aby podziwiać prace zespołu, grę a nie człowieka cyborga. Liczyłam ze sam finał to bedzie cos nowego, świeżego, a tu będziemy miec raczej powtórkę z rozrywki bo nawet cyborg Lebron podejrzewam ze nie da rady sam zasuwać 4 mecze pod rząd bez rozładowania baterii, z takim scoringiem. No ale zobaczymy. Moze mnie zaskoczy :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mamy już 9 pomidorków :) Maleńkie i zielone jeszcze ale SĄ! :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto