Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Jesli masz DL nie potrzebujesz  juz State ID.

 

WIem ale mi jak najszybciej jeden z tych dwóch dokumentów jest potrzebny w pewnej sprawie a state id sie szybciej wyrabia dlatego poprosiłam od razu o wyrobienie, tylko 5 dolcow wiec mała strata :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kzielu napisał:

"Earlier this week, Jones said he wants to see the federal government raid businesses in Butler County, just as immigration officers arrested more than 100 workers at a NORTHERN OHIO GARDENING AND GREENHOUSE COMPANY on Tuesday."

A to się działo w moim przepięknym mieście, z kilometr od mojego domu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, margherita_s napisał:

"Earlier this week, Jones said he wants to see the federal government raid businesses in Butler County, just as immigration officers arrested more than 100 workers at a NORTHERN OHIO GARDENING AND GREENHOUSE COMPANY on Tuesday."

A to się działo w moim przepięknym mieście, z kilometr od mojego domu :D 

No i kto wam teraz będzie trawniki kosił?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2018 o 14:29, mola napisał:

@ilon ubiegam się o research scientist w dużym i bardzo znanym w mojej dziedzinie projekcie, lokalny uniwerek właśnie zdecydował się dołączyć i szukają człowieka, który będzie w tym działał

@Patipitts na pewno się pochwalę, ewentualnie dam znać, że piję z rozpaczy ;) dzięki za dobre słowo :) 

A więc przyszła decyzja. Dzisiaj piję z rozpaczy, złorzecząc komisji rekrutującej... Kurde na ostatnim etapie mnie odrzucili. No nic, szukam dalej :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mola napisał:

A więc przyszła decyzja. Dzisiaj piję z rozpaczy, złorzecząc komisji rekrutującej... Kurde na ostatnim etapie mnie odrzucili. No nic, szukam dalej :|

O nieee trzymałam za Ciebie kciuki :( moze nastepnym razem... łącze sie w takim razie  z. Tobą jako ze wlasnie piwko otworzyłam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...