Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, margherita_s napisał:

Brat jest studentem, więc ma długie wakacje. Nie trzeba się tu doszukiwać żadnych nielegalnych zamiarow :)

no ale do pracy nie chce isc nigdzie dorobic ? zeby chociaz za bilet sie zwrocilo. Wiadomo jak to z kasa u studenciakow. Ja np za studenckich czasow dawalem korki zeby pojechac do przyslowiowej Juraty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, margherita_s napisał:

Good news! Moj brat dostał wizę i odwiedza mnie na 2 miesiące! :D
No i cos dla miłośnikow piłki nożnej - Mundial 2026 odbędzie się w USA, Kanadzie i Meksyku!

Fajnie margherita :) moj brat juz w pn przyjeżdża na całe wakacje :) będziemy w tym samym miejscu pracować, tyle ze on na j1 na w&t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ilya_ napisał:

no ale do pracy nie chce isc nigdzie dorobic ? zeby chociaz za bilet sie zwrocilo. Wiadomo jak to z kasa u studenciakow. Ja np za studenckich czasow dawalem korki zeby pojechac do przyslowiowej Juraty.

Od 3 miesięcy jest na stażu i zarabia, także wszystko pod kontrolą. 

6 godzin temu, andyopole napisał:

Nie wiem gdzie mieszkasz, dałbym mu robotę, co będzie bąki zbijal. Dość się naopiernicza cały rok.

To nie ten typ studenta, co nic nie robi i każdy weekend spędza na Mazowieckiej :) Studiuje, robi staż, przyda mu się trochę odpoczynku. 

6 godzin temu, Patipitts napisał:

Fajnie margherita :) moj brat juz w pn przyjeżdża na całe wakacje :) będziemy w tym samym miejscu pracować, tyle ze on na j1 na w&t

Super! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niech tam od czasu do czasu przypomni sobie zasady obsługi odkurzacza, albo gary pozmywa, bo zgnusnieje...:D

edit: a co studenci robią na Mazowieckiej? Bo ja ze wsi jestem...;)

 

 

Tak BTW, kiedyś jakiś entuzjasta caravaningu chciał sypiać w nim na miejskich ulicach i publicznych parkingach. Dzis kolejne miasto w naszej aglomeracji, Beaverton,  gdzie zreszta calkiem niedawno mieszkałem, wprowadzilo zakaz parkowania camperow a nawet nocowania w zwykłych  samochodach na miejskich terenach publicznych. 

Wiadomo że w tym zakazie najmniej chodzi o turystów ale ban dotyczy wszystkich.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...