Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cee napisał:

Tragicznie nie źle. emoji30.png

Jednak eksperci mówią że druga bramka była prawidłowa.

Niestety, prawdilowa... Kontrowersyjna, ale prawwidłowa. Mam nadzieję, że w niedzielę zagrają lepiej, bo dziś się tylko niepotrzebnie denerwowałam. 

Edit: Komentarz mojego męża - "Nie wiem, czym się tak denerwujesz. polscy piłkarze strzelili aż dwie bramki!"

Edytowane przez margherita_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, prawdilowa... Kontrowersyjna, ale prawwidłowa. Mam nadzieję, że w niedzielę zagrają lepiej, bo dziś się tylko niepotrzebnie denerwowałam. 

Edit: Komentarz mojego męża - "Nie wiem, czym się tak denerwujesz. polscy piłkarze strzelili aż dwie bramki!"
No niestety. Faktem jest że nie zagrali nic, kompletnie. Jakby ich trzema zjadła I wyszedł nie ten zespół.
W niedzielę będzie ciekawie. Kto przegra, może się pakować.
Hehe dokładnie, Cionek strzelił swojego pierwszego gola mundialu ale mi OG kojarzy się z old gangster a nie own goal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanką piłki nożnej, nie oglądam meczy ani nie śledzę w ogole sukcesów i porażek polskiej reprezentacji. Dzisiaj oglądałam mecz dla towarzystwa bo dali nam wolne w pracy na ten czas jesli pójdziemy rzeczywiście oglądać :P i przypomniało mi sie dlaczego nie lubię tego sportu :P jakas komedia ten mecz, po drugim golu siedziałam juz w telefonie, nawet nie chciałam mam to patrzeć zeby ciśnienia sobie nie podnosić. Mam sie nie znam w ogole ale dla mnie niesttey drużyna przeciwna była lepsza, szybsza i wiecej życia w nich było, widać ich bylo na tym boisku a nasi tylko skakali w gore i dół na tym telewizorze. Do tego te udawane faule (drużyna przeciwna), teatralne upadki, przeciąganie, gra na czas. Nie rozrywka dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, margherita_s napisał:

Edit: Komentarz mojego męża - "Nie wiem, czym się tak denerwujesz. polscy piłkarze strzelili aż dwie bramki!"

No dokładnie :D A przy trzeciej mieli piękną asystę :P

Ja siedziałam akurat na hiszpańskim, ale fon na wierzchu i apka pokazywała wyniki. Poza tym nie było słychać krzyków z dworu, więc było wiadomo, że nie ma się z czego cieszyć.

Pompowali tą bańkę i pompowali, aż pękła. Jaka to kurcze musi być presja, kiedy wszyscy tak liczą na zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przepraszam, że się wbijam w temat, ale mam problem a nie chcę zakładać nowego wątku.

Sprawa natury medycznej: w wieku 25 lat zostałam uraczona przez lekarza skierowaniem na wycięcie migdałków (infekcje gardła miewam od 20). Akurat na kilka miesięcy przed zakładanym approvalem wniosku na K1. Czas oczekiwania na zabieg w moim miejscu zamieszkania i okolicznych miejscowościach to prawie rok. Muszę mieć znieczulenie ogólne, ponieważ mam duży odruch wymiotny i inaczej nie da rady, dlatego tak długo. Prywatnie to ok. 3000 zł, nie uśmiecha mi się przed wyjazdem tyle wydać na coś z czym żyłam (jakoś) od zawsze.

Na pewno nie chcę tyle czekać na wyjazd do narzeczonego, więc zaczęłam rozmyślać o opcjach. Wiem, że w Stanach będzie o wiele drożej (rozumiem, że zależy to od bardzo wielu czynników- widziałam, że niektórzy płacili 250 $ a niektórzy nawet 20.000 $!- ubezpieczenie, stan, miasto, klinika, powikłania- jest różnie). Ale może ktoś z Was ma doświadczenia z pierwszej ręki i robił ten zabieg w Stanach, a może pojechał specjalnie na niego do Polski, bo bardziej się opłacało? 

Edytowane przez aniala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...