Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.06.2018 o 17:33, ilon napisał:

Barcelona byla super. Tzn, ja ogolnie gdzie nie pojade to mi sie podoba, ale wycieczka jak najbardziej na plus. Bylismy na miejscu w poniedzialek wieczorem, wiec mielismy ten wieczor, caly wtorek i praktycznie cala srode, bo wylot byl chyba jakos kolo 22. Wiekszosc miejsc dostalismy sie na pieszo we wtorek. Przeszlismy 25 km. Cudowna architektura, latwy dostep do plazy, przestepne ceny w restauracjach, duzo dobrych restauracji i takich fajnych malych piekarni i lodziarni, natomiast kilka rzeczy ktore mnie rozczarowalo to troche nieprzyjemny zapach w wiekszosci uliczek, naganiacze i jacys dilerzy narkotykow na kazdym rogu oraz.. nieznajomosc jezyka angielskiego gdziekolwiek gdzie by sie nie szlo, zaczynajac od lotniska, po restauracjach konczac. Mieszkalismy blisko wszystkiego, wiec z samego transportu nie korzystalismy, poza transferami na lotnisko i busem jak jechalismy na stadion. Tylko nie wiem czy byla akurat jakas awaria czy cos, ale google maps nie pokazywalo dostepnego transportu z punktu A do punktu B, wiec troche sie nakombinowalismy, ale dalismy rade. Jezeli ktos nie byl, a ma okazje, to ja jak najbardziej polecam. W ogole jak bylismy na stadionie Barcy, to ja i moja (teraz juz) bratowa mialysmy na sobie takie same koszulki z barwami Polski i sporo turystow z Indii i w sumie potem juz innych krajow chyba myslalo, ze jestesmy jakimis celebrity bo jak zaczeli cykac z nami sobie zdjecia to jakbysmy kasowaly 1e za kazde to by nam sie wyjazd zwrocil. Poza tym, jak wracalismy juz do Katowic to musialam nadac do luku swoja torbe podreczna i przy odbiorze okazalo sie, ze cala jest peknieta. Zglosilam na lotnisku i czekam na nowa torbe. Ma byc doreczona do Polski :D 

 

 

Czyli masz podobne wrażenia jak ja, tyle że ja akurat nie trafiłem na zbyt wiele osób z którymi nie dałoby się dogadać po angielsku, może dosłownie na kilka. Naganiaczy, szczególnie na plażach w pobliżu Barcelonety jest sporo, ale wystarczy iść trochę dalej i jest spokojniej :) Barcelona to piękne miasto, jedyne czego żałuję to że nie mogłem zostać na dłużej, przydałyby się ze 3 tygodnie żeby w miarę pozwiedzać i odpocząć :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2018 o 07:53, scarab napisał:

Barcelona to piękne miasto, jedyne czego żałuję to że nie mogłem zostać na dłużej, przydałyby się ze 3 tygodnie żeby w miarę pozwiedzać i odpocząć :)  

3 tygodnie to bym tam raczej nie chciala siedziec. Tydzien moze :P 

BTW: Panie i Panowie. Pomoglby ktos, doradzil jakiegos fajnego malego laptopa? W sumie nigdy nie mialam wlasnego komputera, bo jakos nigdy w sumie takiej potrzeby nie mialam, zawsze telefon i/lub telewizor wystarczal. Mysle, zeby kupic cos malego i w miare taniego. W sumie przydalby mi sie tylko do przegladania internetow, posiadaniu na nim kilku plikow, aplikowaniu o prace, lub zrzucaniu zdjec do wydrukowania albo zrzucanie zdjec na dysk. Zadnych gier, zadnych wypasionych programow poza w sumie standardowym officem. 

Patrzalam na cos mniej wiecej w stylu tego HP:

https://www.amazon.com/HP-Stream-Laptop-PC-14-ax010nr/dp/B01JLCKP34/ref=sr_1_8?s=pc&ie=UTF8&qid=1529587155&sr=1-8&keywords=laptop

Ale te wszystkie dane i informacje nic kompletnie mi nie mowia. Pomoze/doradzi ktos? Moze byc tu albo priv. Bede bardzo wdzieczna :* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, andyopole napisał:

Kup sobie tablet.  Laptop to przeżytek.

Nie chce jakis dotykowych ekranow, chce normalna klawiature, bez przewijania palcami po ekranie. Cos takiego co stawiam na biurku, wygodnie mi sie pisze, wygodnie mi sie uzywa. Tablet wydaje mi sie, ze bylby porownywalny do telefonu, wiec odpada. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz budżet jaki masz na to przeznaczony i już będzie lepiej wiedzieć co szukać.

Czy musi być kolorowy jak ten HP? Niestety radzę szukać dalej czegoś innego.

Edit:

Już widzę po cenie HP jaki jest budżet - mogę coś zaproponować wytrzymałego z dobrymi bebechami, ale nie będzie tak słitaśny.

Edytowane przez olmeca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...