Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kzielu napisał:

W dodatku gosciu ktory w fabryce zorganizowal bracket w naszej grupie jest z pochodzenia kolumbijczykiem... Jak ja sie jutro tam pokaze to k***a nie wiem....

 

2 godziny temu, andyopole napisał:

Sicka weź! W tej sytuacji to nawet zrozumiałe...;)

Andy madrze gada, taki mecz to trzeba przechorowac co najmniej do wtorku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andyopole napisał:

To nawet nie był mecz. To był ubój!

Dnia 24.06.2018 o 17:30, Patipitts napisał:

Emocje jak na grzybach, juz moj 12 letni brat na orliku z kolegami wzbudza większe emocje. Po 2 bramce wyszłam bo wstyd mi było oglądać.

 

Dnia 24.06.2018 o 17:30, Patipitts napisał:

Emocje jak na grzybach, juz moj 12 letni brat na orliku z kolegami wzbudza większe emocje. Po 2 bramce wyszłam bo wstyd mi było oglądać.

 

22 godziny temu, jkb napisał:

 

Andy madrze gada, taki mecz to trzeba przechorowac co najmniej do wtorku ;)

 

11 godzin temu, keeway napisał:

A co wy nie wiecie .... 

Wiatr nie w tą stronę wiał co powinien i dlatego przegraliśmy. Do domu...

 

4 godziny temu, pepeaz napisał:

Przynajmniej w skokach narciarskich jestesmy lepsi od Kolumbii i Senegalu :D

 

 

Niestety stalo sie. Nawalka sprawil, ze po Euro zakochalismy sie ponownie w pilce noznej. Wyszlismy z du...po poprzednich trenerach. Niesamowity podskok w rankingu FIFA mowil, ze mozna walczyc swobodnie z najlepszymi. Po mistrzostwach europy kazdy pilkarz, kazdy fan pilki byl pewny, ze mundial to bedzie wlasnie tam impreza, ze bedzie ogromny szal, ze moze uda sie cos ugrac.  Przed mudnialem: duzo fajnych meczy czy emocji. Dzialo sie ! Ale teraz - stalo sie. Stad te ogrmone rozczarowanie. Bo wszysyc by chcieli tak, zeby bylo fajnie jak na euro. Pilka leci do przodu. Na Euro cos ugralismy - jakos to poszlo. A teraz tym samym skladem i ta sama mysla szkoleniowa nic nie damy rady....

Mistrzostwa swiata w pilce noznej to takie najwazniejsze pilkarskie swieto, gdzie wiele osob gryzie trawe i zjada zeby. Dla jednych jest to impreza zycia, byc moze ostatnia. Tam ludzie przyjezdzaja grac. Jest to impreza niesamowicie trudna dla ekip z doswiadczeniem.

Boniek madrze powiedzial pare tyg przed mistrzostwami swiata : Sukcesem bedzie wyjscie z grupy. Mial racje.  Przeciez PL nie jest pilkarska potega. Na to pracuje sie latami. Potrzebne jest doswiadczenie czy ogranie z najlepszymi. PL brakuje dodakotow meczy wlasnie z tymi najlepszymi. Zagramy w eliminacjach 2 mecze z potencjalna sila druzyna + jeszcze z 1,2 ze srednio silna i koniec. Reszta to jakies druzyny typu Litwa czy Armenia. PL potrzebne jest granie tylko z teamami jak Niemcy, Anglia czy Portugalia. Ich zawsze sie balismy ? Kto pamieta pilke z lat 90 wie jak chorendalnie ciezko gralo z Anglia. Te mecze z Abglikami zawsze przyciagaly przed tv tlumy ludzi. Czemu Nie gramy z nimi towarzysko tylko z jakimis kiepasami ? Nie wiem. Ja np jak uczylem sie na egazamin to napierd...zadania ktorcy nie umialem i ktore byly ciezkie. Nie robilem tych, ktore juz umiem. Tak samo reprezentacja powinna grac z tymi co wczesniej lomot dostali....

Dodatkowo : pompowanie baonika przez dziennikarzy : ze zagramy w 1/4 z niemcami, czy co zrobic aby ominac trudny zespol w 1/8, ile mozemy wygrac w jakim meczu. Najlepszy byly te wszystkie analizy dziennikarzy sportowych.  Wiele osob nieogarnialo, ze ta grupa w ktorej jestesmy jest trudna grupa. Szybki senegal, ktory mial szczescie jak cho....wygral. Zgrana technicznie kolumbia skopala PL jak sie tlyko dalo. Tyle ludzi rozczarowanych, miejscie pretensje do tuz dziennikarskich i tv, ze  Was tak napompowali...

Realia byly zupelnie inne. Zespol oddal troche za darmo 1 mecz z senegalem. Brak szczescia, co jest bardzo wazne zaowocowalo... Mozna byc zlym. 

Smieszny byl dla mnie komentator polskiej TVP. Stosunek kibicow na trybunach kolumbia do pl to jakies 5:1 albo i wiecej, ale on i tak powiedzial, ze jest wiecej kibicow z pl i ze sa oni najelpsi na swiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...