Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Patipitts napisał:

Dziex :) 

cos czesto twego chłopa przenoszą, rozchwytywany w tej armii ;) 

Czy ja wiem? Większość żołnierzy wyjeżdża na misje regularnie. Czasami to tylko parę tygodni, czasami miesiące. Dobrze że póki co nie ma żadnej aktywnej wojny, więc chociaż omija nas 9 - 12 miesięczna rozlaka. :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ilon napisał:

Jak tam labor day weekend kochani? Co porabialiscie? 

Ja pracowicie. Zrobiłem stelaż, po hamerykansku "organizer" żeby ogrodowe narzędzia typu: miotła, łopata, itp zawisly w ustalonym porzadku. Kupilem tez "cziopso" (co to?;)) I zmajstrowalem stojak na kółkach pod to coś  zeby latwo przemieszczac i nie dźwigać. 

Wypielilem trochę grzadki i zakisiłem kolejne cztery sloiki wlasnych ogórków. W trakcie robienia tych ogorkow, klasyka, zabraklo mi soli. Najblizej mam Walmart, rzadko tam bywam bo generalnie to tam dziadostwo jest, ale mam blisko, niecałą milę no i czynne 24/7 a było przed polnoca z piątku na sobotę.  Bylo dla mnie szokiem ile tam narodu robiło zakupy, no normalnie tłok. A mieścina maleńka, raptem 21k mieszkańców. 

Zasiałem też poplon, z nadzieją na lepsze plony w przyszłym sezonie.

Tak że roboczo mi zeszło, w końcu Labor Day. Opaliłem się też, chociaż w godzinach 1-5 pm chowałem się w domu bo za guronco było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andyopole napisał:

Ja pracowicie. Zrobiłem stelaż, po hamerykansku "organizer" żeby ogrodowe narzędzia typu: miotła, łopata, itp zawisly w ustalonym porzadku. Kupilem tez "cziopso" (co to?;)) I zmajstrowalem stojak na kółkach pod to coś  zeby latwo przemieszczac i nie dźwigać. 

 

Taki wlasnoreczny ? Ja uzywam Rubbermaid Fastrack (sprzedaja z Lowe's) - mase roznych uchwytow na widly i inne takie i mozna go w dowolnym momencie zrekonfigurowac... Tez wieszalem w ten weekend...

A poza tym reszte weekendu w tych przyjemnych temperaturach (92F) spedzilem pod samochodem wymontowujac roznorakie czesci jako ze idzie na sprzedaz.... Super to bylo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, kzielu said:

Taki wlasnoreczny ? Ja uzywam Rubbermaid Fastrack (sprzedaja z Lowe's) - mase roznych uchwytow na widly i inne takie i mozna go w dowolnym momencie zrekonfigurowac... Tez wieszalem w ten weekend...

A poza tym reszte weekendu w tych przyjemnych temperaturach (92F) spedzilem pod samochodem wymontowujac roznorakie czesci jako ze idzie na sprzedaz.... Super to bylo....

Ten ze zdjecia profilowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kzielu napisał:

Taki wlasnoreczny ? Ja uzywam Rubbermaid Fastrack (sprzedaja z Lowe's) - mase roznych uchwytow na widly i inne takie i mozna go w dowolnym momencie zrekonfigurowac... Tez wieszalem w ten weekend...

A poza tym reszte weekendu w tych przyjemnych temperaturach (92F) spedzilem pod samochodem wymontowujac roznorakie czesci jako ze idzie na sprzedaz.... Super to bylo....

Tak,sam zrobilem. Materialu mam dosc (darmowego) wiec kupilem tylko wichajstry do zawieszania. nadal czekam na odpowiedz co to takiego "cziopso" (ponglish).

Tez musze wsadzic leb pod samochod bo plyn spryskiwacza wylata ze zbiornika a jak w wiekszosci azjatyckich samochodow zeby tam sie dostac trzeba zdjac prawe nadkole i tak mi sie qrde niechce. Prawdopodobnie przepuszcza uszczelnienie tam gdzie wchodzi pompka do zbiorniczka. No I klocki tez niedlugo trzeba bedzie wymienic, na tych co je mam teraz zrobilem juz ponad 70 tysiecy mil. Moze wtedy za jednym zamachem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kzielu napisał:

A poza tym reszte weekendu w tych przyjemnych temperaturach (92F) spedzilem pod samochodem wymontowujac roznorakie czesci jako ze idzie na sprzedaz.... Super to bylo....

 

U nas tez upaly byly, mam nadzieje ze juz ostatnie w tym roku. W lecie w ogole sie do samochodu z narzedziami nie zabieram ;) wiosna / zima / jesien, gdy temperatury bardziej przyjazne czlowiekowi, sa dobre na takie zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...