Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, kzielu napisał:

Prius ;)

A na serio - taki sam,tyle że nowy. Nowe 5.0 ma więcej mocy. Ten sam kolor, Performance Pack, adaptive suspension i inne bzdury.

BTO czy z placu? Pozazdroscic, obejrzalem sobie wlasnie 2019, super zabawka. Ja tam co najwyzej moge celowac w szweckie albo niemieckie kombi z normalnym przeswitem, nawet nie probuje przepchnac czegos w czym sie fotelikow nie da zamontowac. A trzeci samochod tez nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, vlade napisał:

BTO czy z placu? Pozazdroscic, obejrzalem sobie wlasnie 2019, super zabawka. Ja tam co najwyzej moge celowac w szweckie albo niemieckie kombi z normalnym przeswitem, nawet nie probuje przepchnac czegos w czym sie fotelikow nie da zamontowac. A trzeci samochod tez nie przejdzie.

Z placu - 2018 left over, jedyne co maja 2019 a czego nie ma 2018 to auto rev match w manualnej skrzyni - ktorego w zasadzie nie potrzebuje bo sila rzeczy musialem sie nauczyc samemu rev matchu w tym samochodzie. Jedynie heel and toe na ulicy jest trudne ze wzgledu na roznice w wysokosci pedalow.

Ale - fotelik spoko sie da zamontowac, ja codziennie corke ze szkoly odbieram i odbieralem od kiedy mialem ten samochod - 3 osoby bez problem, jezdzily i 4-y (z tym ze dorosly z tylu sie nie miesci pod tylna szyba). Tak wiec slaba wymowka ;-) A jakie kombi ? Bo teraz takich z normalnym przeswitem to praktycznie nie ma niestety...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kzielu napisał:

Ale - fotelik spoko sie da zamontowac, ja codziennie corke ze szkoly odbieram i odbieralem od kiedy mialem ten samochod - 3 osoby bez problem, jezdzily i 4-y (z tym ze dorosly z tylu sie nie miesci pod tylna szyba). Tak wiec slaba wymowka ;-) A jakie kombi ? Bo teraz takich z normalnym przeswitem to praktycznie nie ma niestety...

Booster jakis tam wejdzie na pewno, ale ja mam jeszcze male dzieci, 4 lata, i ich fotelik na styk wchodzi do S60 jak sie ustawie tak ze kierownice mam pod zebami, a nawet w XC90 mi juz nogi na glowie trzymaja jak sie odchyle za daleko. Takze chyba ze poczekam az dorosna ;) A czekam na nowe V60, zobaczymy czy z cena nie przesadza. No i czy trzeba go bedzie ze Szwecji sciagac na zamowienie, jak V90. V90CC maja na placach, ale normalnego nie. Przymierzalem sie do XF w kombi ale cena jest zaporowa. 300 koni w V60 na pewno bedzie duzo tansze. A tak poza tym to tylko niemieckie drogie wynalazki, wliczajac w to nowego Regala, chociaz ten ostatni tez  chyba jest podniesiony w stosunku do normalnej Insygni, a przynajmniej stylizowany na SUV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na ORD musielismy odstac 45m w kolejce do specjalnych terminali gdzie skanowalismy GC/paszport, odciski palcow i robilismy sobie fotke, zeby potem czekac 45m do IO, ktory zrobil dokladnie to samo... Ktos mi wytlumaczy po kiego grzyba?

Dodam, ze kolejka byla bez dyskryminacji. Stali wszycy: USC, LPR, esta i ludzie z wizami...

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Xarthisius napisał:

Wczoraj na ORD musielismy odstac 45m w kolejce do specjalnych terminali gdzie skanowalismy GC/paszport, odciski palcow i robilismy sobie fotke, zeby potem czekac 45m do IO, ktory zrobil dokladnie to samo... Ktos mi wytlumaczy po kiego grzyba?

Dodam, ze kolejka byla bez dyskryminacji. Stali wszycy: USC, LPR, esta i ludzie z wizami...

https://www.cbp.gov/travel/us-citizens/apc

Na ORD wszyscy przez kioski ida teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, jkb napisał:

https://www.cbp.gov/travel/us-citizens/apc

Na ORD wszyscy przez kioski ida teraz

Kolejne ciecia kosztow osobowych a ze kolejki sie wydluza to kogo to...?

Nastepnie zwolnia stewardessy I trzeba bedzie samemu parzyc kawe z tylu samolotu...

Pozostaje nadzieja ze zostanie chociaz jeden pilot w kokpicie… Zawsze jakis bardziej kumaty pasazer sie znajdzie zeby mu pomoc w razie cus...:)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko automatyzacji. Ba! Nawet goraco popieram. Tylko nie rozumiem po co robie dokladnie to samo dwa razy...

Taki automat to przynajmniej umie po angielsku, bo IO mi wpisal ze bylem poza krajem przez "3 wics" (pisownia oryginalna)

Update: Zona twierdzi ze to jest "wks" I ze sie czepiam

IMG_20180907_145704749.jpg

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma rację - czepiasz się :P

My poprzednio na LAX też przechodziliśmy przez kioski, gdzie się wszystko skanowało i robiło zdjęcie, a z urzędnikiem tylko była rozmowa, zdjęcia już nie robili :D

W przyszłym roku lecimy na ORD, więc zobaczymy jak tam to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...