Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Patipitts napisał:

GRUDZIEŃ zaczął sie o wiele lepiej niz listopad. Wlasnie dostałam list z immigration o wyznaczonej dacie Interview- 10 stycznia. Chyba ten telefon do immigration pomógł :D a juz miałam pisać do kongresmana :D

Gratulacje!!! Będę trzymać za Ciebie mocno kciuki. I nic się nie stresuj rozmową, to tylko formalnośc :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, margherita_s napisał:

Gratulacje!!! Będę trzymać za Ciebie mocno kciuki. I nic się nie stresuj rozmową, to tylko formalnośc :)

DZieki :) mam nadzieje bo szczerze to juz sie zaczynam stresować tym wszystkim, za to moj maz ma do wszystkiego luźne podejście i niczym sie nie przejmuje, zazdroszczę mu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patipitts napisał:

DZieki :) mam nadzieje bo szczerze to juz sie zaczynam stresować tym wszystkim, za to moj maz ma do wszystkiego luźne podejście i niczym sie nie przejmuje, zazdroszczę mu.

Bo to nie jego deportują, w razie cuś.....  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andyopole napisał:

Pytanie mam. Chciałem zabrać do Polski baterię do iRomba. Słyszałem że większe baterie LiOn wyrzucają z bagażu rejestrowanego. Ona ma ponad 5000 mAh. 

Ktoś przerabiał temat?

W bagazu rejestrowanym nie mozna miec zadnych lithium batteries luzem: 

https://www.faa.gov/about/office_org/headquarters_offices/ash/ash_programs/hazmat/passenger_info/media/Airline_passengers_and_batteries.pdf

zachecam do lektury powyzej;) plus przekalkulowania z mAh na watts 

Edytowane przez Paulina_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...