Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, quarterback87 napisał:

Weź to Andy wyślij przez jakiegoś DHL-a jako bulbulator i raczej nikt nie będzie drążył co tam wysłano :D

Wtedy to zadna mecyja bo koszt transportu zniweluje roznice cen. Tutaj kosztuje $55 a w Polsce $115.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, andyopole napisał:

Pytanie mam. Chciałem zabrać do Polski baterię do iRomba. Słyszałem że większe baterie LiOn wyrzucają z bagażu rejestrowanego. Ona ma ponad 5000 mAh. 

Ktoś przerabiał temat?

Zgadza się. My wszystkie powerbanki musieliśmy przerzucać na lotnisku z bagażu rejestrowanego do naszych plecaków, które zabieraliśmy ze sobą na pokład. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji polecam sciagnac sobie app ktora sie nazywa MyTSA i tam jest cala lista rzeczy ktore mozna i nie mozna zabrac do carry on i checked baggage. Mozecie tez wpisac fraze typu np. “scissors” I wyskocza wam informacje na temat tego czy mozna wnosic nozyczki na poklad czy nie oraz jaki jest dopuszczalny rozmiar. Zmiany zachodza co chwile wiec lepiej sprawdzac z apka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Paulina_89 napisał:

Przy okazji polecam sciagnac sobie app ktora sie nazywa MyTSA i tam jest cala lista rzeczy ktore mozna i nie mozna zabrac do carry on i checked baggage. Mozecie tez wpisac fraze typu np. “scissors” I wyskocza wam informacje na temat tego czy mozna wnosic nozyczki na poklad czy nie oraz jaki jest dopuszczalny rozmiar. Zmiany zachodza co chwile wiec lepiej sprawdzac z apka. 

A aplikacja obsługuje obostrzenia wszystkich linii lotniczych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.12.2018 o 15:29, andyopole napisał:

Ile dałaś lajkow? 

Tobie zadnego chyba hehe

Dnia 7.12.2018 o 15:45, Patipitts napisał:

GRUDZIEŃ zaczął sie o wiele lepiej niz listopad. Wlasnie dostałam list z immigration o wyznaczonej dacie Interview- 10 stycznia. Chyba ten telefon do immigration pomógł :D a juz miałam pisać do kongresmana :D

No widzisz, graty! 

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...