Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, margherita_s napisał:

Dziekuje! Jutro mam pięciogodzinne orientation dla nowych pracownikow, trochę się stresuję, ale jestem dobrej myśli. Mam nadzieję, że nie napada dużo śniegu, bo jadę tam 45 minut, a tu od kilku dni straszą nas śnieżycą roku, ktora ma się zacząć jutro wieczorem...

Niestety, korytarze zawsze "leci się" po zajęciach. Dlatego ten wieczorny śnieg tak Cie stresuje. ;)

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, margherita_s napisał:

Dziekuje! Jutro mam pięciogodzinne orientation dla nowych pracownikow, trochę się stresuję, ale jestem dobrej myśli. Mam nadzieję, że nie napada dużo śniegu, bo jadę tam 45 minut, a tu od kilku dni straszą nas śnieżycą roku, ktora ma się zacząć jutro wieczorem...

Napisz po jak bylo!

I rozumiem z tym sniegiem. Ja moje poszukiwania innej pracy zawiesilam na ten moment bo mi sie nie chce jezdzic nigdzie w taka pogode albo planowac interview jak nie wiem czy meter sniegu mi nie napada albo czy drogi nie beda lodowiskiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2019 o 09:27, ilon napisał:

Napisz po jak bylo!

I rozumiem z tym sniegiem. Ja moje poszukiwania innej pracy zawiesilam na ten moment bo mi sie nie chce jezdzic nigdzie w taka pogode albo planowac interview jak nie wiem czy meter sniegu mi nie napada albo czy drogi nie beda lodowiskiem. 

Fajnie było! W końcu poczułam, że to jest to, co chcę robić w życiu i w czym jestem dobra :) Zaczynam w następny poniedziałek!

Btw, wczoraj mieliśmy w połnocnym Ohio snowapocalypse. Wiało niemiłosiernie, dosłownie pluło śniegiem, na drogach widoczność zerowa. Wszystkie restauracje zamknęły się ok. 14-16 (a to przecież sobota), dzisiaj też niektóre z nich są zamknięte, kościoły odwołały wszystkie dzisiejsze msze. Od wczoraj od 18 do dzisiaj do 12 był level 3 na drogach - oznacza to kategoryczny zakaz jazdy samochodem (wyjątkiem są osoby jadące do pracy, typu lekarze, strażacy, pielęgniarki itp.) pod groźbą mandatu lub aresztu. Nasze osiedle tak zasypało, że mój mąż razem z kilkorgiem innych mieszkancow od 6 rano do 10 odśniezał podjazdy, samochody i drogi dojazdowe. Jednym słowem, masakra :D ja wczoraj wyszłam tylko wyniesc śmieci, zajelo mi to 2 minuty, a i tak byłam cała mokra przez plujący śnieg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ilon napisał:

Ojej, mam nadzieje, ze juz nie sypie. Stay warm! U mnie dzisiaj rano odczuwalna temperatura bylo -19C i tez wieje jak nie wiem co. 

Juz nie, dzisiaj -2F z rana, jutro +43F. Good old global warming jak to Idiot in Chief ostatnio wymyslil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tylko ciut śniegu i wciąż niezbyt (jak na Chicago) zimno, ale już w czwartek w nocy będzie -21C. Teraz tylko trzeba się modlić żeby windchill nie przypierdzielił, Już parę razy  -40C przerabiałam. Moje Sorelki wytrzymują tylko do -32, całe szczęście że na upartego mogę z domu pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wzielam psy na plac pod wieczor i zapomnialam rekawiczek. Po 5 minutach mialam tak zamarzniete rece, ze nie umialam ruszac, nie umialam sciagnac kurtki ani szelek z psow. Kilka minut trzymalam pod goraca woda i kurde uswiadomilam sobie, ze juz mam dosc. Niech juz chociaz marzec bedzie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...