Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Joanna30 napisał:

A ja od wtoreku leżę z zapaleniem oskrzeli. Na początku miałam ponad 39'C gorączki i policzki tak mnie paliły, jakby słońce mnie spiekło :P Nie kojarzę, żebym kiedykolwiek miała taką wysoką temperaturę. Teraz gorączki już nie mam i został tylko kaszel. Ale walczę :D Mam jeszcze tydzień, żeby z tego wyjść. Dobrze, że jest ten tydzień, bo jestem taka słaba, że przez połowę dnia śpię :P

 

Sen to zdrowie! Pij dużo płynów i odpoczywaj, będzie OK! :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Joanna30 napisał:

A ja od wtoreku leżę z zapaleniem oskrzeli. Na początku miałam ponad 39'C gorączki i policzki tak mnie paliły, jakby słońce mnie spiekło :P Nie kojarzę, żebym kiedykolwiek miała taką wysoką temperaturę. Teraz gorączki już nie mam i został tylko kaszel. Ale walczę :D Mam jeszcze tydzień, żeby z tego wyjść. Dobrze, że jest ten tydzień, bo jestem taka słaba, że przez połowę dnia śpię :P

Mądrość ludowa na te okoliczność doradza rumJanek. :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2019 o 16:13, margherita_s napisał:

Wow, to widze, ze Cie przemaglowali tam troche. Ich strata, a Ty znajdziesz na pewno satysfakcjonujaca i dobrze platna prace, predzej czy pozniej.
30 minut to jest niewiele. Ja dojezdzam 40-50, troche mnie to meczy, ale placa dobrze, to jeżdzę. Zazdroszcze mężowi, który dojeżdza do pracy 7 minut tylko. 

Ja do mojej pracy dojezdzalam wczesniej kolo 35 minut, a potem sie przeprowadzilam i dojezdzam moze z 8 minut. Super sprawa. Nie musze tak wczesnie wstawac i nie musze spedzac przynajmniej 1.5h dziennie w aucie na dojazdach do pracy, z pracy, na silownie i z silowni. Teraz z domu wychodze o 7:50 albo i pozniej i mimo, ze mam najblizej do roboty ze wszystkich to zawsze jestem ostatnia. 

@Joanna30 zdrowka, zdrowiej szybciutko! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2019 o 16:02, mcpear napisał:

- Dear applicant, what is your weakness?
- I am always very honest
- I don't think it is a weakness
- I don't give a shit what you think :)

U mnie najbardziej pasuje ten:

Interviewer: So, tell me about yourself
Me: I would rather not. I kinda want this job :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ilon napisał:

Ja do mojej pracy dojezdzalam wczesniej kolo 35 minut, a potem sie przeprowadzilam i dojezdzam moze z 8 minut. Super sprawa. Nie musze tak wczesnie wstawac i nie musze spedzac przynajmniej 1.5h dziennie w aucie na dojazdach do pracy, z pracy, na silownie i z silowni. Teraz z domu wychodze o 7:50 albo i pozniej i mimo, ze mam najblizej do roboty ze wszystkich to zawsze jestem ostatnia. 

@Joanna30 zdrowka, zdrowiej szybciutko! 

To tak jak Babcia Helenka z mojego zdjecia powyzej. Ma do kosciola moze z 500 metrow a na msze zawsze przychodzi ostatnia chociaz nigdy sie nie spoznia. Zawsze jednak po drodze sprawdza czy wszystko jest w porzadku I to jej zajmuje tyle czasu.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, andyopole napisał:

Zawsze jednak po drodze sprawdza czy wszystko jest w porzadku I to jej zajmuje tyle czasu.  :D

To nie jest zdecydowanie powod dlaczego ja jestem tutaj tak pozno. Mi sie po prostu nie chce wstac jak pierwszy budzik zadzwoni :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ilon napisał:

To nie jest zdecydowanie powod dlaczego ja jestem tutaj tak pozno. Mi sie po prostu nie chce wstac jak pierwszy budzik zadzwoni :D 

To ustaw tak żeby odrazu dzwonił drugi...:P

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...