Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Joanna30 napisał:

@pelasia gratulacje! :)

A ja chciałam powiedzieć, czy raczej się poskarżyć, że dolar strasznie wysoko stoi, a ja muszę kupić znaczne ilości na wakacje :angry:

Musisz zakup $$ konsultować zawsze że mną. Najtańszy jest wtedy gdy lecę do Polski i muszę go wymienić na PLN. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyopole - jak zwykle :) 

W ogole to ostatnio w sobote poszlam sobie na jeden z moich ulubionych przysmakow, czyli sushi. Akurat bylam w humorze na sprobowanie czegos nowego i dosc pojechalam po bandzie. Ogolnie bylam zadowolona, ale jak nie jedliscie nigdy sea urchin, to prosze, nie kosztujcie. Do dzisiaj mi sie niedobrze robi jak o tym mysle. I w sumie nasunelo mi sie jedno pytanko: macie jakies rzeczy, ktore z ciekawosci skosztowaliscie i zalowaliscie tej decyzji juz w momencie poczucia pierwszego gryza tejze rzeczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ilon napisał:

@andyopole - jak zwykle :) 

W ogole to ostatnio w sobote poszlam sobie na jeden z moich ulubionych przysmakow, czyli sushi. Akurat bylam w humorze na sprobowanie czegos nowego i dosc pojechalam po bandzie. Ogolnie bylam zadowolona, ale jak nie jedliscie nigdy sea urchin, to prosze, nie kosztujcie. Do dzisiaj mi sie niedobrze robi jak o tym mysle. I w sumie nasunelo mi sie jedno pytanko: macie jakies rzeczy, ktore z ciekawosci skosztowaliscie i zalowaliscie tej decyzji juz w momencie poczucia pierwszego gryza tejze rzeczy? 

Chitterlings- Flaki po amerykańsku (rzyg). Nie wiem czy to tylko tutaj na południu tak jedzą ale serio smakuje i śmierdzi jak kupa. Nie chciałam wyjsć na ograniczona, mimo ze sam wygląd i zapach były odrażające to stwierdziłam ze na pewno smakują jak nasze flaki, o jak sie myliłam. Natomiast zarowno moj maz jak i teściowa uwielbiają a co najlepsze oboje sa nadwrażliwi na zapachy a to w ogole ich nie razi. Oblecha, nigdy tego nie jedzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ilon napisał:

....i pytanko: macie jakies rzeczy, ktore z ciekawosci skosztowaliscie i zalowaliscie tej decyzji juz w momencie poczucia pierwszego gryza tejze rzeczy? 

Ja tak mialam z ramen. Kiedyś się uparlam, że chcę spróbować takiego autentycznego, znalazłam najlepszą (przynajmniej tak Internet podpowiedzial) ramen restauracje w SF. Kolejka do niej była długa, ale co, jak dobre to trzeba czekać. W końcu miejsce się zwolnilo, bylam super podekscytowana ale pierwszy smak mnie prawie, że zawalił z nóg. Głupia, nawet nie wiedziałam, że autentyczny ramen ma rybny smak. A że ja rybiasz nie jestem, to tym bardziej nie mogłam przełknąć. Lekcja była :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha robie liste w takim razie! U mnie w MD bardzo popularne jest scrapple. W sumie nie smakuje zle, ale jak sie poczyta co tam jest i jak to jest zrobione to sie odechciewa. Ale jakby nie patrzec krupniok, albo raczej po polsku kaszanka tez raczej nie brzmi swietnie a smakuje calkiem pysznie. Zjadlabym taka prosto z grilla swoja droga z keczupikiem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...