Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ilon napisał:

Juz teraz jest OK, chyba z jakiegos konkretnego przedzialu czasowego tak pokazywalo dziwnie.

Co tam forumowicze? Jak poszukiwania pracy, nowe prace, stare prace, poszukiwania czy kupna domow, malutkie dzieci? Poopowiadajcie cos :) 

A tak o sobie ;) z pracą to u mnie tylko to sie zmieniło ze w zeszłym tyg miałam Interview w naszym courthouse na stanowisko administracyjne, mam czekać na wieści w przyszłym tyg ale czarno to widzę. W ten pn miałam phone screening i do konca tyg maja dzwonić w sprawie ewentualnego f2f. Z targów narazie nikt sie nie odzywa, babka mówiła ze mam czekać 2-3tyg a jutro dopiero mijają 2tyg takze czekam. Na nic nowego nie aplikuje za bardzo bo nie ma ofert. Takze tak to.

z babcia moja z kolei lepiej, podobno maja w tym tyg juz podjąć decyzje o operacji bo w międzyczasie niestety dostała lekkiego udaru (prawdopodobnie stres i odstawienie lekow zrobiły swoje) i musieli ją ustabilizować ale juz jest podobno Ok, nawet z nia rozmawiałam z kamerką i obiecała sie trzymać do lipca takze mam nadzieje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Xarthisius napisał:

@andyopole ja to forum w pracy otwieram... Jakby to moja kolezanka z office'a zobaczyla to bym wylecial do HR przez okno z 4 pietra.

Ja to samo, dobrze że akurat nikogo innego w biurze nie było. Żarty żartami, ale tamto zdjęcie było bardzo niesmaczne. I zupełnie nieśmieszne. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...