Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

1 godzinę temu, mcpear napisał:

Wczroaj w CBS News podawali, że ludzie wykupują w CA masowo trzy rzeczy:
- papier toaletowy
- hand sanitizery
- guns and ammo

Wywiad był z ludźmi w kolejce pod sklepem z bronią (a była taka jak w Lidlu gdy Crocsy przywieźli). Odpowiedź była prosta i rzeczowa: "Spdzewają się wzrostu przestępczości i nie ufają, że policja sobie poradzi"

Ale w CA to zdaje sie z tym guns & ammo nie jest tak latwo - jakies ograniczenia maja + czekanie na kupno amunicji . Cos kojarze ze nie mozna wysylkowo kupowac...

Nie można. Ale chyba są jakieś sklepy. Nie interesowałem się tym (może czas najwyższy się zainteresować)

15 godzin temu, mcpear napisał:

A z ciekawości co z nią? Tu gdzie mieszkam po raz pierwszy chyba od 2015-2016 dzisiaj spadło poniżej $3 za galon w Costco za regular

Tankowałem przy Kroger w Marietta a nie jest to jeszcze najtansza stacja... zobacz foto! Mozna karta sklepu obnizyc cene.

IMG_5557.jpg

Nie można. Ale chyba są jakieś sklepy. Nie interesowałem się tym (może czas najwyższy się zainteresować)
Jak cos przyjedz w nasze rejony, my tu jeszcze mamy resztki wolnosciee96c2c2dbd9688f25a4fa5a9bced08b.jpg

Sent from my SM-G973U using Tapatalk

• Upvote 1

5 godzin temu, katlia napisał:

No i mniej jednego uzbrojonego glupka... lepsze niz odwrotnie

Dlaczego? Nie ma nic złego w zaopatrywaniu się w dodatkową broń i amunicję. Mój mąż już jakiś czas temu zamówił dodatkowa amunicję, nie wiadomo co się wydarzy za kilka tygodni, przezorny zawsze ubezpieczony. 

• Like 1
  • Upvote 1

29 minut temu, margherita_s napisał:

Dlaczego? Nie ma nic złego w zaopatrywaniu się w dodatkową broń i amunicję. 

Jezeli na polowanie czy sport, OK.

Ale tu chodzilo o jakiegos histeryka ktory chce sie bronic od... a ja wiem? Zobmies? Czy innych kupujacych papier toaletowy?