Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

11 godzin temu, andyopole napisał:

Qrde, skóra mi scierpla! Czasem warto przełączyć klawiaturę i napisać "pięć" bo przeczytałem że jest kilka pieców do wyboru. A to przecież nie po chrześcijańsku... :D

No fakt... :) Na tablecie klawiatury nie zmieniam, a na laptopie mi od lat juz nie działają zi ci i rzy... W tamtym rejonie to tez jest trochę "touchy subject"... zatem następnym razem po prostu napiszę cztery :)

Godzinę temu, rzecze1 napisał:

No fakt... :) Na tablecie klawiatury nie zmieniam, a na laptopie mi od lat juz nie działają zi ci i rzy... W tamtym rejonie to tez jest trochę "touchy subject"... zatem następnym razem po prostu napiszę cztery :)

Akurat na tablecie zmiana klawiatury jest bardzo prosta, jeden touch.

Wow. Jestem pod wrażeniem jaka hipokryzja partyjna jest wszechobecna. Universal Basic Income proponowany przez demokratów to skrajnie komunistyczna idea rodem ze Związku Sowieckiego / Kuby / Korei Północnej. Proponowana przez republikańskiego kandydata na prezydenta i republikańskiego prezydenta w wysokości $1k na osobę to rozważny prorynkowy ruch stymulujący gospodarkę. Czyli zapewnienie opieki zdrowotnej to komunizm a danie każdemu do ręki czystego żywego cashu to stymulacyjny proliberalny ruch? Szok. Czyli co Andrew Yang running matem PDT?

• Upvote 1

Godzinę temu, andyopole napisał:

Akurat na tablecie zmiana klawiatury jest bardzo prosta, jeden touch.

Ja mam tylko English (UK) i z tego co rozumiem to najpierw musialbym z-dowloadowac i zainstalowac odpowiedni slownik... trzeba go najpierw znalezc.. a jak znajde to i tak miejsca nie mam aby zainstalowac, wykasowac aplikacji za bardzo nie moge, bo tablet firmowy... musialbym pewnie kupic karte pamieci, a zeby kupic to trzeba isc stac w kolejce...albo szukac online jaka pasuje do mojego modelu i dopiero zamawiac... Too much hassle :)

Dopisze to sobie do listy rzeczy do zrobienia w czasie kwarantanny :)

Edited by rzecze1

27 minut temu, mcpear napisał:

Wow. Jestem pod wrażeniem jaka hipokryzja partyjna jest wszechobecna. Universal Basic Income proponowany przez demokratów to skrajnie komunistyczna idea rodem ze Związku Sowieckiego / Kuby / Korei Północnej. Proponowana przez republikańskiego kandydata na prezydenta i republikańskiego prezydenta w wysokości $1k na osobę to rozważny prorynkowy ruch stymulujący gospodarkę. Czyli zapewnienie opieki zdrowotnej to komunizm a danie każdemu do ręki czystego żywego cashu to stymulacyjny proliberalny ruch? Szok. Czyli co Andrew Yang running matem PDT?

Ja z osobistej perspektywy powiem, ze prezydent stracil pol mojej milosci jaka do Niego mialem w 2 dni. Najpierw ciecie stop do prawie 0 (ok, mozna sie klocic, ze to nie on, ale ruch byl przez niego wyczekiwany), a potem ten darmowy cash. Czuje sie jakbym dostal podwojnie kapciem w morde. Czlowiek pracuje by bylo mu lepiej, a teraz chca dawac pieniadze za darmo. Brak slow... Normalnie rece opadaja, a na horyzoncie brak kandydata lepszego:( Niechze chociaz moje wiesniactwo pobudzi jakimis konserwatywnymi haslami kulturowymi, bo inaczej to moze stawac w jednym rzedzie z lewakami:(

12 minut temu, rzecze1 napisał:

Ja mam tylko English (UK) i z tego co rozumiem to najpierw musialbym z-dowloadowac i zainstalowac odpowiedni slownik... trzeba go najpierw znalezc.. a jak znajde to i tak miejsca nie mam aby zainstalowac, wykasowac aplikacji za bardzo nie moge, bo tablet firmowy... musialbym pewnie kupic karte pamieci, a zeby kupic to trzeba isc stac w kolejce...albo szukac online jaka pasuje do mojego modelu i dopiero zamawiac... Too much hassle :)

Dopisze to sobie do listy rzeczy do zrobienia w czasie kwarantanny :)

Jesli masz Srajpada to nie wiem ale w moim Ciamciungu jezyk polski I setki innych byl gotowy w systemie. Wystarczylo go wrzucic na podoredzie.

13 minut temu, andyopole napisał:

Jesli masz Srajpada to nie wiem ale w moim Ciamciungu jezyk polski I setki innych byl gotowy w systemie. Wystarczylo go wrzucic na podoredzie.

Samsung, ale zdecydowanie nie ma niczego wiecej english uk. Trzeba samemu sicagac.

Edited by rzecze1

2 minuty temu, rzecze1 napisał:

Samsung, ale zdecydowanie nie ma niczego wiecej english uk. Trzeba samemu sicagac.

Dlaczego ja, na koncu swiata, nie musialem?

Moze firma kupila Ci tableta w drugim gatunku?  :D

3 minuty temu, andyopole napisał:

Dlaczego ja, na koncu swiata, nie musialem?

Moze firma kupila Ci tableta w drugim gatunku?  :D

Wcale by mnie to nie zdziwilo. Nasi obecni holenderscy wlasciciele to takie dziady, ze sami Szkoci powiedzieli dosc i im zabieraja licencje. 

• Haha 1

11 minut temu, andyopole napisał:

Moze firma kupila Ci tableta w drugim gatunku

Jeśli jest tam Android, to po prostu 'obcięty' i uruchomienie języka polskiego/klawiatury może okazać się niemożliwe bez roota, ewentualnie przez ADB.