Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

1 hour ago, Patipitts said:

Dzieki! :) wyprobuje! A jaka maslanke kupujesz? Nigdy nie widzialam tutaj chyba ze zle patrzylam.

Nie wiem czy to jest regula, ale z obserwacji z dwoch stanow, produkty mleczne sa color coded np. pelne mleko jest czerwone, 2% jest zolte itp. Maslanka jest zawsze zielona. Czasem jest to tylko nakretka na butelce, czasem nawet cala etykieta. Widzialem to u roznych firm w TX i IL. Nie wiem co w GA robi za podstawowy supermarket, ale w Walmart na pewno sa.

2 godziny temu, Patipitts napisał:

Jak sie robi twarog?

@mola robi z maślanki, ja używam podpuszczki z Whole Foods. Też szybko :) 

W Illinois to jeszcze opcja dla najbardziej leniwich jest podjechac do najblizszej wioski amiszow :D Podobno maka, ser, drob, jaja pierwsza klasa. Moze sie kiedys wybiore... #poEpidemii.

3 godziny temu, Jackie napisał:

Lepienie jest spoko ale gotowanie...nie znoszę :D 

Ja od razu zamroziłam. Eksperymentalnie, bo zawsze gotowałam, a dopiero potem mroziłam ;)

W Illinois to jeszcze opcja dla najbardziej leniwich jest podjechac do najblizszej wioski amiszow Podobno maka, ser, drob, jaja pierwsza klasa. Moze sie kiedys wybiore... #poEpidemii.

Ja mam Amiszow ale nie maja sera takiego nie maja. Dobre chleb you, wypieki, przetwory maja, to fakt.

Dzieki mola! Wyprobuje!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja od razu zamroziłam. Eksperymentalnie, bo zawsze gotowałam, a dopiero potem mroziłam

Zawsze mroze przed ugotowaniem :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1

Ja gotuję, suszę, mrożę rozłożone na blaszce a dopiero potem luzem wrzucam do worka. Wg mnie to najlepsza opcja.

• Like 1

OC wczoraj $2.59 - Costco - najtańsza pompa. Przejeżdżałem obok Shella miał wyświetlone jeszcze $3.79
Stanton, ND - dzisiejsza cena $1.59

Sent from my SM-G973U using Tapatalk

Godzinę temu, marwin napisał:

Stanton, ND - dzisiejsza cena $1.59

Sent from my SM-G973U using Tapatalk

Cleveland, OH - $0.89 na jednej ze stacji. (Speedy Gas). Prawdopodobnie najtaniej w całym stanie. 

1 hour ago, margherita_s said:

Cleveland, OH - $0.89 na jednej ze stacji. (Speedy Gas). Prawdopodobnie najtaniej w całym stanie. 

A galon wody w supermarkecie ile? - pewnie wiecej - u nas $2.39 w najtańszej stacji