Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

4 minuty temu, Patipitts napisał:

Ilon niezla akcja ale wiesz co. Jesli to sie mialo komus z tego forum przytrafic to wlasnie Tobie, ty chyba takie rzeczy przyciagasz :P

Ze niby taka forumowa la femme fatalle....   :D

• Haha 1

15 godzin temu, andyopole napisał:

Ze niby taka forumowa la femme fatalle....   :D

Haha Andy, no ktos musi!

15 godzin temu, Patipitts napisał:

Ilon niezla akcja ale wiesz co. Jesli to sie mialo komus z tego forum przytrafic to wlasnie Tobie, ty chyba takie rzeczy przyciagasz :P

Haha no ja sie tez smieje, moi znajomi to w kazdy piatek sie mnie pytaja co za ciekawe atrakcje zaplanowalam na weekend i czy wszystko jest legalne/bezpieczne. Moim rodzicom jak powiedzialam, ze mam ewakuacje z mieszkania to nawet nic w sumie nie powiedzieli, bo nawet jakos zaskoczeni za bardzo nie byli. Ale to racja, ja chyba mam jakis magnez wbudowany do przyciagania jakis dziwnych rzeczy, zdarzen i ludzi. 

16 godzin temu, Jackie napisał:

Ja pierdzielę, myślałam że moich szpitalnych historii nikt na forum nie pobije, a jednak :D 

Jackie dziel sie jakimis historyjkami! U mnie w robocie tez czasami dobre dramy, ale na szczescie w hotelu to raczej takie niezagrazajace zyciu (no chyba, ze ktos za mocno popije) ale zazwyczaj zawsze cos smiesznego sie tu dzieje. 

• Like 1

On 6/17/2020 at 10:50 AM, Patipitts said:

Ja chcialam jechac na caly wrzesien ale niestety biura paszportowe pozamykane I nie mam jak wyrobic dziecku paszportu :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja aplikowałam o paszport dla małego w lutym, zanim jeszcze cokolwiek było zamknięte, babeczka mnie zapewniała ze max 4-5 tygodni i będzie. Do dziś czekamy i wieści brak :(  tak wiec utknęliśmy w usa. A szkoda bo skoro i tak pracuje z domu to mogłabym w PL posiedzieć trochę, mamę odwiedzić która siedzi sama od tylu miesięcy :( 

• Like 2

Ja aplikowałam o paszport dla małego w lutym, zanim jeszcze cokolwiek było zamknięte, babeczka mnie zapewniała ze max 4-5 tygodni i będzie. Do dziś czekamy i wieści brak   tak wiec utknęliśmy w usa. A szkoda bo skoro i tak pracuje z domu to mogłabym w PL posiedzieć trochę, mamę odwiedzić która siedzi sama od tylu miesięcy  

Wspolczuje ale moze juz niedlugo cos sie ruszy w temacie. W ogole mialam pisac ci ze ostatnio dostalam rachunek od dentysty na $125 za... taaak za znieczulenie ogolne :D ale zaplacilam, juz nie chcialo mi sie wyklocac tylko mnie zdziwilo ze wg ubezpieczenia to koszt znieczulenia o jaki aplikowala klinika byl 250$ a oni tylko chcieli polowe :P tak pisze bo pamietam ze ciebie tez to samo spotkalo :P

Dnia 17.06.2020 o 21:45, rzecze1 napisał:

Ja na swój zwrot z LOT-u i KLM-u czekam juz 3 miesiące. LOT obiecał zwrot od razu, ale nie oddał ("I co nam Pan zrobi?").

Może trzeba LOT przycisnąć trochę? Dostałem zwrot za bilet w jedną stronę i odszkodowanie w wysokości zgodnej z dyrektywami unijnymi. Oprócz wysłania reklamacji przez ich formularz wysłałem również list polecony ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Wysłałem w ten sposób, ponieważ dopisałem formułkę, że jest to również przedsądowe wezwanie do zapłaty.

Lot miał być 20 marca do USA, nie przysłali żadnej odpowiedzi, tylko na konto w maju wpłynęła kasa za bilet i odszkodowanie za anulowany lot. Co prawda wpisałem swój amerykański adres, bo podobno alergicznie reagują w LOT na amerykańskie sądy...  Podobno. :D

Warto się spiąć, bo plotka coraz głośniejsza, że zmierzają do upadłości.

LOT lata do USA - ORD i JFK -trzeba się meldować na lot przez ambasady. Jeśli do USA, to w ambasadzie amerykańskiej i analogicznie. Tylko WAW. Bilet w jedną stronę 900 dolarów z groszami - 1 rejestrowy bagaż. W zależności od samolotu - jeśli są trzy fotele w rzędzie - na przykład A B C, to brać miejsce B. Miejsce leżące murowane. :P

On 6/19/2020 at 2:57 PM, Patipitts said:

Wspolczuje ale moze juz niedlugo cos sie ruszy w temacie. W ogole mialam pisac ci ze ostatnio dostalam rachunek od dentysty na $125 za... taaak za znieczulenie ogolne :D ale zaplacilam, juz nie chcialo mi sie wyklocac tylko mnie zdziwilo ze wg ubezpieczenia to koszt znieczulenia o jaki aplikowala klinika byl 250$ a oni tylko chcieli polowe :P tak pisze bo pamietam ze ciebie tez to samo spotkalo :P

Nomen omen - dziś dostałam maila z info że aplikacja o paszport jest „approved” i w ciągu 2tyg wyślą paszport, także ruszylo! :) 

a co do rachunku za znieczulenie to mi się ostatecznie udało nie zapłacić :p 

• Like 2

On 6/21/2020 at 4:49 PM, ilya_ said:

104031173_261180041625000_8849461862551704917_n.jpg

Ale że co? Śpi se kolo i tyle... mało to żuli w mieście? 

1 godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Ale że co? Śpi se kolo i tyle... mało to żuli w mieście? 

Może o to chodzi, że bez maseczki ;). 

• Haha 1