Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

Godzinę temu, Jackie napisał:

Teraz już wiem że do Pakistanu nie polecę

Szalenie skorumpowany, niebezpieczny kraj

Godzinę temu, Jackie napisał:

Tutaj nie bylo specjalnych watpliwosci w kwestii przyczyn - pierwsze spekulacje "ekspertow lotniczych" z internetu byly ze to silniki (akurat nasze) -  a ze dual engine failure zdarza sie _niezwykle_ rzadko to dosc szybko po 30 sekundowej analizie zapisu z radaru / korespondencji z ATC bylo wiadomo co jest grane.

Ja z zasady takich linii unikam (na swoja prywatna czarna liste).

9 hours ago, kzielu said:

Ja z zasady takich linii unikam (na swoja prywatna czarna liste).

Dawaj te listę, bom ciekawa na którym miejscu jest Aeroflot i Ukrainian Airlines :p 

Ja osobiscie o życie się bałam tylko raz, latając lokalnymi liniami po Indonezji (bylo to w 2008), bo wiele z nich nie jest (a przynajmniej nie było wtedy) dopuszczonych do lotów międzynarodowych jako, że nie spełniają standardów bezpieczeństwa...Pamietam jak pilot nas ostrzegał, że przy lądowaniu będzie mocno trzęsło (a w samolocie nie było pasów bezpieczeństwa) bo musi szybko posadzić maszynę i wyhamować bo na końcu pasa na lotnisku leży jeszcze wrak rozbitego samolotu z zeszłego roku... było to w Surakarcie na wyspie Java o ile dobrze pamietam... Pamiętny lot :)  

Edited by MeganMarkle
Pomyliłam nazwę miasta

1 godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Pamiętny lot :)  

Przynajmniej nie było nudno...   :D

10 godzin temu, MeganMarkle napisał:

Pamiętny lot :)  

Mój pamiętny nie był aż tak egzotyczny, leciałam Air Canada z Montrealu do Rouyn-Noranda (zadupiaste malutkie miasteczko w północnym Quebecu). Nie mam pojęcia jaki to był samolot ale pamiętał chyba pierwszą wojnę i trząsł się calutki lot tak że w ogóle nic nie było słychać poza szumem i jękiem rozciąganego metalu ;) 

13 godzin temu, MeganMarkle napisał:

Pamietam jak pilot nas ostrzegał, że przy lądowaniu będzie mocno trzęsło (a w samolocie nie było pasów bezpieczeństwa) 

Myslalam ze sporo wiem o podejrzanych lotach w Azji... ale nigdy nie bylam w samolocie bez pasow. You win, Megan :)

Podrzuccie prosze link na przedluzenie wizy (jest to bezplatne, prawda?) tym co nie moga wrocic do Polski z powodu wirusa. W pracy jestem i nie mam czasu szukac. Strasznie duzo roboty mam.

LOT ponoc zakonczyl latanie "repatriacyjne" do USA. Okazuje sie ze latali na zlecenie ambasady amerykanskiej zeby wywiezc obywateli USA do ojczyzny. Poniewaz chetnych do powrotu juz nie ma, LOT swa usluge zakonczyl. To ze zostala jeszcze kupa Polakow tutaj, najwyrazniej im zwisa. Chyba boja sie ze im leasingowane samoloty w USA zaaresztuja.