Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

9 minut temu, Xarthisius napisał:

Syn sie ubral patriotycznie w czapke stylizowana na statue wolnosci zrobiona w przedszkolu, koszulke w red, white & blue i zaopatrzyl we flage.

I tak bylo! 

3E5A088F-D906-484C-A812-E6914DF2CC79.jpeg

• Like 2

Święto uczciłem czynem. Popełniłem ławkę. Narazie będzie stała u mnie ale jej ostateczne miejsce będzie pod "grzybkiem". Budowa nowego, firmowego warehouse idzie ostro i tam będzie kącik na powietrzu, zwany "grzybkiem", gdzie "firmowe grzyby", najstarsze stażem będą w pogodne dni oczekiwać na emeryturę i rozprawiać o spokojnej starości. Jestem drugi stażem po wlascicielu, muszę zadbać o wygodę weteranów. 

Muszę tylko zabejcowac i zaolejować bo każda deska z innej parafii. :D

15939006176761897807927.jpg

• Like 3
  • Upvote 3

He, he, a z resztek patyczków pierdykłem taborecik. Będzie na czym posadowić cztery litery w chwilach relaksu po jakimś znoju. 

1593910401163166004171.jpg

• Like 1

13 hours ago, Xarthisius said:

Congrats! Pierwszy dom w USA to bylo (i jest) duze przezycie dla mnie.

Bardzo sie z tego domu ciesze. Juz prawie zamknelismy zakup innego domu pare miesięcy temu ale wydarzyl sie Covid. :< 

13 godzin temu, andyopole napisał:

Święto uczciłem czynem. Popełniłem ławkę. Narazie będzie stała u mnie ale jej ostateczne miejsce będzie pod "grzybkiem". Budowa nowego, firmowego warehouse idzie ostro i tam będzie kącik na powietrzu, zwany "grzybkiem", gdzie "firmowe grzyby", najstarsze stażem będą w pogodne dni oczekiwać na emeryturę i rozprawiać o spokojnej starości. Jestem drugi stażem po wlascicielu, muszę zadbać o wygodę weteranów. 

Muszę tylko zabejcowac i zaolejować bo każda deska z innej parafii. :D

15939006176761897807927.jpg

Andy, piękna robota! 

Jeszcze by się stolik dla "weteranów" przydał do kompletu :) 

On 7/3/2020 at 11:39 AM, kzielu said:

Więc kolejna historia - lokalna restauracja (niewielki chain) Cootie's Brown - wbijamy się na lunch, pięćset stolików pustych. Nikt z obsługi nie nosi maski, sadzają nas na końcu sali, 15 minut później dwa sąsiednie stoliki obsadzone rodzinami - mimo możliwości rozsadzenia ludzi co najmniej z odstępem stolika. Przenosimy się na zewnątrz i za chwilę to samo, dwa sąsiednie stoliki obsadzone, mimo dziesięciu innych pustych.

Oni tu na południu mają to centralnie w dupie. Tak wygląda rzeczywistość. WTF.

(Bristol jest na granicy TN i VA, przyjechałem jak co roku ścigać się na Bristol Motor Speedway / Thunder Valley)

A gubernator nakazał maski nosić? U nas jest prikaz z góry i z tego co widzę to się 95% ludzi do niego stosuje. Po raz pierwszy od pół roku zdecydowaliśmy się z okazji swieta na rodzinny luncz w restauracji w Calabasas i było bardzo sanitarnie - siedzenie tylko nazewnatrz, co trzeci stolik można zająć, stoły odgrodzone wysoka przezroczysta ścianka, dezynfekowane po każdy kliencie,  kelner w masce z filtrem N95 i przyłbica (wyglądał jakby w szpitalu pracował). Także czuliśmy się bezpiecznie. Fakt, że ciężko na mieście w tych maskach wytrzymać przy upale 34’C.... dobrze, że z domu pracuje i chociaż do pracy tego dziadostwa zakładać nie muszę. Mamy już w pracy dwie osoby Covid-pozytywne :( 

Today's harvest. Malosolne będą za kilka dni a dziś zakiszę sałatę. 

20200705_152345.jpg

• Like 1

1 godzinę temu, MeganMarkle napisał:

A gubernator nakazał maski nosić? U nas jest prikaz z góry i z tego co widzę to się 95% ludzi do niego stosuje. Po raz pierwszy od pół roku zdecydowaliśmy się z okazji swieta na rodzinny luncz w restauracji w Calabasas i było bardzo sanitarnie - siedzenie tylko nazewnatrz, co trzeci stolik można zająć, stoły odgrodzone wysoka przezroczysta ścianka, dezynfekowane po każdy kliencie,  kelner w masce z filtrem N95 i przyłbica (wyglądał jakby w szpitalu pracował). Także czuliśmy się bezpiecznie. Fakt, że ciężko na mieście w tych maskach wytrzymać przy upale 34’C.... dobrze, że z domu pracuje i chociaż do pracy tego dziadostwa zakładać nie muszę. Mamy już w pracy dwie osoby Covid-pozytywne :( 

Więc troche muszę zwrócić honor - to jedyna restauracja tutaj która taka lipę odwala - reszta - maski, część stolików wyłączona z użytku - jest chyba jakiś przykaz że strony stanu a tamci albo go olali albo jakiś proces wytoczyli i jest w toku....

2 godziny temu, MeganMarkle napisał:

A gubernator nakazał maski nosić? U nas jest prikaz z góry i z tego co widzę to się 95% ludzi do niego stosuje. 

Ogolnie niebieskie stany sa lepiej rzadzone, i jest w nich wiecej ludzi z sensem. Jak widzisz ;) 

Jeśli ktoś ma kontakt z jakąś firmą transportową to chciał bym się skontaktować. Interesuje mnie transport na ciągnikach siodłowych. Bo po angielsku wszystko to truck. Samochód osobowy truck, dostawczy truck, ciągnik siodłowy z naczepą truck.  Ogólnie jestem szeroko obeznany z technologią. Potrafię projektować i wykonywać urządzenia elektroniczne, potrafię programować, praktycznie w każdym języku, ale mój ulubiony to assembler. Znam się na mechanice, z obsługą tokarek, frezarek.  Umiem spadać, lutowania.  Normalnie mieszanka tak wybuchowa, że lokomotywy boją się mi zepsuć. Będę wdzięczny za pomoc.