Jump to content

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

12 hours ago, agatenka said:

Kiedyś się tu "chwaliłam" tym zdjęciem. W zyciu by mi do głowy nie przyszlo ze moj maly przybije piątkę z prezydentem ;)    

Awww Olik taki malutki! Ciotka sie stesknila - wracacie kiedys z tej Polski czy na zawsze tam zostajecie? :D 

• Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kiedyś się tu "chwaliłam" tym zdjęciem. W zyciu by mi do głowy nie przyszlo ze moj maly przybije piątkę z prezydentem     

Przyszlam sie pochwalic moim kochanym forumowiczom ze wczoraj o 4:19am czasu central us po 26h walki zostalam po raz pierwszy mama baaaardzo duzego chlopca:) czujemy sie dobrze i pozdrawiamy wszystkic

Maz czuje sie lepiej! Po tygodniu w lozku. Od kilku dni nie ma temperatury, ale krecilo mu sie w glowie i byl obolaly. Z dnia na dzien czul sie lepiej mimo ze stracil smak i zapach (nawet kawy nie wyw

Posted Images

52 minutes ago, Roelka v.2 said:

Dziekuje. :D Potem juz z gorki, Bachelors i Masters... probowalam zalapac sie na jakis internship ale wszedzie wymagaja przynajmniej Bachelors. :/ 

Nice! W czym robisz studia jak to nie sekret? :) 

• Upvote 1
25 minutes ago, ilon said:

Nice! W czym robisz studia jak to nie sekret? :) 

Robie podwojny Bachelor w Criminal Justice/Psychology.

Co do Masters... Jeszcze nie jestem zdecydowana. Albo Forensic Psychology albo cos w stylu Military Counseling.

Associates to "tylko" General Studies with focus on Psychology.

:)

• Upvote 5

11 hours ago, ilon said:

Awww Olik taki malutki! Ciotka sie stesknila - wracacie kiedys z tej Polski czy na zawsze tam zostajecie? :D 

Juz jestesmy! Przylecieliśmy 2 dni temu :)  Wpadaj anytime, any day! Babć zabrakło więc ciotka będzie jak złoto  ;) 

btw  Musisz sie spieszyc bo mniej więcej za 1.5tyg pakujemy manatki i kierunek południe...

11 minutes ago, andyopole said:

No to pochwalcie się co kupiliscie fajnego na Black Friday? ;)

W tym roku nic. :D Ale jeszcze zastanawiam sie nad Air Fryer. Maja dobre oferty na Amazonie. Ktos ma i korzysta? Warto?

A w miedzy czasie udekorowalismy dom i po raz pierwszy rozpalilismy w kominku. Fajnie jest. Nigdy jeszcze nie mialam prawdziwego kominka. Chyba, ze piec na wegiel w piwnicy sie liczy :D

128347559_3155726984532905_3930732921385804060_o.jpg

Edited by Roelka v.2
  • Like 1