Jump to content

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

3 hours ago, Jackie said:

Nie żebym ten tego, ale u mnie w robocie maski mamy wszyscy i wolno je nam zdejmować tylko w 2 przypadkach: gdy jesteśmy sami w pomieszczeniu i podczas jedzenia (tylko 4 osoby mogą naraz siedzieć w lunchroomie)

U mnie tak samo.

4 hours ago, andyopole said:

No i co teraz, kochana redakcjo?

Test sobie zrobić.

Trzymam kciuki za wynik negatywny i aby kolega szybko wrócił do zdrowia. 

• Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kiedyś się tu "chwaliłam" tym zdjęciem. W zyciu by mi do głowy nie przyszlo ze moj maly przybije piątkę z prezydentem     

Przyszlam sie pochwalic moim kochanym forumowiczom ze wczoraj o 4:19am czasu central us po 26h walki zostalam po raz pierwszy mama baaaardzo duzego chlopca:) czujemy sie dobrze i pozdrawiamy wszystkic

Maz czuje sie lepiej! Po tygodniu w lozku. Od kilku dni nie ma temperatury, ale krecilo mu sie w glowie i byl obolaly. Z dnia na dzien czul sie lepiej mimo ze stracil smak i zapach (nawet kawy nie wyw

Posted Images

18 godzin temu, andyopole napisał:

No i kolega wyszedl positive. Jego office (to nasz vce president) jest w innym pomieszczeniu niz moje biurko ale codziennie rozmawialiśmy. 

No i co teraz, kochana redakcjo?

Korzystać z wolnego i obserwować, czy przez 2 tygodnie nie pojawią się jakiekolwiek objawy. W międzyczasie starać się w miarę możliwości unikać kontaktów z innymi. Jeśli już jakieś kontakty są niezbędne to nosić maseczkę, trzymać dystans ok. 2m i starać się nie dotykać niczego w otoczeniu tych osób (żeby na wszelki wypadek nie roznieść zarazków). W sumie ponad to chyba dużo więcej nie jesteś w stanie zrobić. Co do chorowitego kolegi to dobrze, że się opiekujesz, miło że są na świecie dobrzy ludzie :wub:

Próbujemy przebukować bilety do Polski na koniec maja/początek czerwca. Sądziłam że LOT będzie robił trudności ale wystarczyło wysłać wiadomość na fejsie i od razu wszystko załatwione. Brawo LOT! Tyle że... powiedziano nam że lot przebukowany ale póki co jak sprawdzamy to rezerwacja nadal pokazuje grudzień :blink: Dzwonić chyba trzeba będzie?

EDIT: Niepotrzebnie nastraszyłam, wsio jest przebukowane i oficjalnie lecimy do Polski w maju :) 

Edited by Jackie
3 hours ago, Jackie said:

Próbujemy przebukować bilety do Polski na koniec maja/początek czerwca. Sądziłam że LOT będzie robił trudności ale wystarczyło wysłać wiadomość na fejsie i od razu wszystko załatwione. Brawo LOT! Tyle że... powiedziano nam że lot przebukowany ale póki co jak sprawdzamy to rezerwacja nadal pokazuje grudzień :blink: Dzwonić chyba trzeba będzie?

EDIT: Niepotrzebnie nastraszyłam, wsio jest przebukowane i oficjalnie lecimy do Polski w maju :) 

Trzeba przyznac, ze LOT sobie dobrze radzi z sytuacja. :) Powodzenia z wycieczka, trzeba trzymac kciuki zeby do maja 2021 sytuacja sie polepszyła. Tez chcialabym jakos w tym okresie leciec do PL.

A jeszcze chcialam powiedziec, ze kiedys myslalam ze szkoly online sa latwiejsze od tradycyjnych. Guzik prawda! Zostaly mi jakies 3 tygodnie do konca semestru i juz nie moge sie doczekac. Dziennie spedzam 5 - 6 godzin na czytanie/pisanie/testowanie/research i inne cholerstwa. W tej chwili mecze sie nad pisaniem lab report... Ale jak dobrze pojdzie do to wakacji bede miala Associate Degree. :D

• Upvote 3

6 hours ago, agatenka said:

Kiedyś się tu "chwaliłam" tym zdjęciem. W zyciu by mi do głowy nie przyszlo ze moj maly przybije piątkę z prezydentem ;)    

Super!

Córka mojego partnera też ma fotkę z JB. Podczas studiów prawniczych robiła staż w jego biurze senackim. A że oprócz polskobrzmiącego nazwiska ma na imię Monika... ;)  (podobo było trochę smiechu z tego powodu).

• Haha 3

12 hours ago, agatenka said:

Kiedyś się tu "chwaliłam" tym zdjęciem. W zyciu by mi do głowy nie przyszlo ze moj maly przybije piątkę z prezydentem ;)    

Awww Olik taki malutki! Ciotka sie stesknila - wracacie kiedys z tej Polski czy na zawsze tam zostajecie? :D