Jump to content

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

Moze pisali, ze mozna dostac jedynie w formie kredytu w 2021. Pewnie mi sie wszystko miesza z tymi stimilusami! Irs wie wiecej, wiec jak mowia ze dadza, to dadza. 

Tak tak dokladnie. Bedzie osobna forma do wypelnienia przy taxach. I dadza po prostu wiekszy kredyt. W ogole ide w tym roku chyba do hr block zeby mi pomogli bo sama chyba nie ogarne taxow w tym roku, nie chce czegos spieprzyc.

Andy- welcome home !

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Upvote 1

• Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kiedyś się tu "chwaliłam" tym zdjęciem. W zyciu by mi do głowy nie przyszlo ze moj maly przybije piątkę z prezydentem     

Maz czuje sie lepiej! Po tygodniu w lozku. Od kilku dni nie ma temperatury, ale krecilo mu sie w glowie i byl obolaly. Z dnia na dzien czul sie lepiej mimo ze stracil smak i zapach (nawet kawy nie wyw

Przyszlam sie pochwalic moim kochanym forumowiczom ze wczoraj o 4:19am czasu central us po 26h walki zostalam po raz pierwszy mama baaaardzo duzego chlopca:) czujemy sie dobrze i pozdrawiamy wszystkic

Posted Images

27 minutes ago, Jackie said:

A ja w piątek zostałam zaszczepiona! :) Za 3 tygodnie druga runda.

Nice. :D Nie odczuwasz zadnych skutkow ubocznych? Oczywiscie w mediach juz kilka razy widzialam newsy o ludziach chorujacych po szczepionce. Anti-vaxxers tylko czekaja na takie wiadomosci. :D

U meza w pracy zaczeli pomalu pytac zolnierzy czy ktorys bedzie chetny do szczepienia. Troche szokujace dla mnie jest, ze wiekszosc zolnierzy z mezowej jednostki odmowilo...

8 minutes ago, Roelka v.2 said:

Nice. :D Nie odczuwasz zadnych skutkow ubocznych?

Ramię mnie napieprza dość solidnie, ale poza tym nic. Póki co.

12 minutes ago, Roelka v.2 said:

U meza w pracy zaczeli pomalu pytac zolnierzy czy ktorys bedzie chetny do szczepienia. Troche szokujace dla mnie jest, ze wiekszosc zolnierzy z mezowej jednostki odmowilo...

Masa ludzi boi się nie samej idei szczepionki co ma (nieuzasadnione IMO ale kim ja jestem by innych pouczać ;) ) obawy że nie została poprawnie przetestowana. Mam nadzieję że jak się rozniesie się nikt po szczepionce nie umiera i nie zaczyna sikać na zielono, ludzie jednak pójdą masowo się zaszczepić.

• Upvote 4

54 minuty temu, Jackie napisał:

Do szpitala w którym leżałem przywieźli szczepionki już w poniedziałek. 

Niemal od razu zaczęli szczepienia personelu, sukcesywnie czyli wg takiej drogi jaką pokonuje pacjent czyli od ER. Szczepionek bylo niemal tysiąc na moj szpital ale do piatku do mojego oddzialu kolejka nie doszla. Przez tydzien zaszczepili ponoc ok 300 osob. Czyli wygląda na to że wcale tak expressowo to nie idzie. A w szpitalu wszyscy pod ręką więc logistycznie da się to dość sprawnie przeprowadzić. 

1 hour ago, Jackie said:

A co juz Gates Ci kazal zrobic ? Albo jakies oznaki autyzmu ?

A tak na serio - to ta szczepionka jest platna ? Bo nigdzie nie widzialem nic na temat tego z firm ubezpieczeniowych... Raczej mi jej otrzymanie w najblizszym czasie nie grozi, aczkolwiek w firmie podniosly sie glosy ze jezeli bylismy essential workers w Marcu w czasie lockdownu to nam sie teraz nalezy (co jest oczywista bzdura oczywiscie).

2 minutes ago, kzielu said:

A tak na serio - to ta szczepionka jest platna ? Bo nigdzie nie widzialem nic na temat tego z firm ubezpieczeniowych... Raczej mi jej otrzymanie w najblizszym czasie nie grozi, aczkolwiek w firmie podniosly sie glosy ze jezeli bylismy essential workers w Marcu w czasie lockdownu to nam sie teraz nalezy (co jest oczywista bzdura oczywiscie).

Juz zaplaciles za szczepionke tylko jeszcze o tym nie wiesz ;-)

Vaccine doses purchased with U.S. taxpayer dollars will be given to the American people at no cost. However, vaccination providers will be able to charge an administration fee for giving the shot to someone. Vaccine providers can get this fee reimbursed by the patient’s public or private insurance company or, for uninsured patients, by the Health Resources and Services Administration’s Provider Relief Fund.

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/faq.html

27 minutes ago, kzielu said:

Jeśli napieprzanie w ramieniu można nazwać autyzmem to tak :D 

28 minutes ago, kzielu said:

A tak na serio - to ta szczepionka jest platna ? Bo nigdzie nie widzialem nic na temat tego z firm ubezpieczeniowych.

Nie mam bladego pojęcia. Ja dostałam w szpitalu dla którego pracuję ponieważ okazało się że jednak zaliczam się do grupy której się "należy" i zakładam że wygląda to tak samo jak w przypadku szczepionki na grypę za którą w przypadku szpitala płaci pracodawca, bo ja w życiu za szczepionkę na grypę nie zapłaciłam ani moje ubezpieczenie nie dostało rachunku.