Jump to content

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

• Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kiedyś się tu "chwaliłam" tym zdjęciem. W zyciu by mi do głowy nie przyszlo ze moj maly przybije piątkę z prezydentem     

Maz czuje sie lepiej! Po tygodniu w lozku. Od kilku dni nie ma temperatury, ale krecilo mu sie w glowie i byl obolaly. Z dnia na dzien czul sie lepiej mimo ze stracil smak i zapach (nawet kawy nie wyw

Przyszlam sie pochwalic moim kochanym forumowiczom ze wczoraj o 4:19am czasu central us po 26h walki zostalam po raz pierwszy mama baaaardzo duzego chlopca:) czujemy sie dobrze i pozdrawiamy wszystkic

Posted Images

Mitch McConnell (aka The Grim Reaper) na to nie pozwoli. 

Wiem, ale podobno juz nawet czesc republikanskich senatorow to popiera w tym Perdue ;) wiec ogolnie ciekawe jak to politycznie rozegraja, bo ogolnie ryzykowny krok z ich strony bo moga stracic miejsce w GA ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk
1 hour ago, Patipitts said:

Wiem, ale podobno juz nawet czesc republikanskich senatorow to popiera w tym Perdue ;) wiec ogolnie ciekawe jak to politycznie rozegraja, bo ogolnie ryzykowny krok z ich strony bo moga stracic miejsce w GA ;)

Ale to Mitch McConnell decyduje czy nawet dojdzie do glosowania. On moze zupelnie zignorowac jakiekolwiek popieranie przez republikanow - co w tej chwili wlasnie robi. Sluchaj, on SAM sie nazywa the Grim Reaper. Z radoscia, nawet.   

Ale to Mitch McConnell decyduje czy nawet dojdzie do glosowania. On moze zupelnie zignorowac jakiekolwiek popieranie przez republikanow - co w tej chwili wlasnie robi. Sluchaj, on SAM sie nazywa the Grim Reaper. Z radoscia, nawet.   

Ja sie nie znam, ale jesli straca wiekszosc w senacie to on nie spadnie wtedy z rowerka?

3 minutes ago, Patipitts said:

Aha. No, ale w kazdym razie to co on teraz robi na pewno im nie pomaga w tym wyscigu w GA.

Nie wiem... ta propaganda republikanska jest bardzo silna, oni mase pieniedzy wydaja na te wybory (wiecej niz demokraci, ktorzy i tak wydaja fantastyczne sumy) i w koncu to jest GA. Deep South. Ja niczego dobrego od nich nie oczekuje... 

Nie wiem... ta propaganda republikanska jest bardzo silna, oni mase pieniedzy wydaja na te wybory (wiecej niz demokraci, ktorzy i tak wydaja fantastyczne sumy) i w koncu to jest GA. Deep South. Ja niczego dobrego od nich nie oczekuje... 

Mieszkam tu i powiem ci ze sa nastroje raczej wrogie. Przynajmniej w moim otoczeniu.

A ja wrzucam zdjęcie gęsi :D Na focie nie widać bo gęsia pierś jest ciemna, ale mięso było b. soczyste, choć ciut twardawe. Więc mąż pokroił w b. cienkie plastry i było ok :D Kapusta była jaskrawa, nie wiem czemu na zdjęciu wygląda jak purpurowe goowno, sorry!

ges.jpg

ges2.jpg

• Like 1
  • Upvote 1