Jump to content

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

11 minutes ago, Jackie said:

Wczoraj dostałam drugą dawkę szczepionki i niestety wylądowałam na ostrym dyżurze. Jestem już w domu ale czuję się jakby mnie kot wypluł :( Nie miałam reakcji alergicznej, ale trzęsło mnie tak mocno że bidny mąż myślał że mam drgawki :D Ogólnie biorąc czuję się jakbym miała porządne przeziębienie. Koleżanki które dostały szczepionkę w tym samym czasie też czują się okropne, ale nie tak jak ja.

Mam nadzieje, ze sie wkrotce poczujesz lepiej! Swoja droga - kto w takim razie pracuje jak wszystkie sie czujecie okropnie? Jezeli wszyscy w sluzbie zdrowia dostaja szczepionki w tym samym czasie i sie wszyscy tak beznadziejnie beda czuc to co sie stanie?

Edited by ilon

• Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kiedyś się tu "chwaliłam" tym zdjęciem. W zyciu by mi do głowy nie przyszlo ze moj maly przybije piątkę z prezydentem     

Maz czuje sie lepiej! Po tygodniu w lozku. Od kilku dni nie ma temperatury, ale krecilo mu sie w glowie i byl obolaly. Z dnia na dzien czul sie lepiej mimo ze stracil smak i zapach (nawet kawy nie wyw

Przyszlam sie pochwalic moim kochanym forumowiczom ze wczoraj o 4:19am czasu central us po 26h walki zostalam po raz pierwszy mama baaaardzo duzego chlopca:) czujemy sie dobrze i pozdrawiamy wszystkic

Posted Images

9 minutes ago, ilon said:

Jezeli wszyscy w sluzbie zdrowia dostaja szczepionki w tym samym czasie i sie wszyscy tak beznadziejnie beda czuc to co sie stanie?

Rozbito nas na grupy, póki co jest ok, nie brakuje pracowników.

1 hour ago, mcpear said:

To raczej jeszcze jest etap puczu monachijskiego niż nocy kryształowej

Mozliwie... chociaz w centrum Denver od kilku miesiecy wszystkie rzadowe budynki sa zablokowane, okna zakryte, bo oczekuja atakow od prawicy i nocy krysztalowej, i to nie jednej... Wlasnie wrocilam z biblioteki ktora jest w samym centrum. Wyglada jak w przygotowaniu do wojny -- i tak wyglada mniej wiecej od wrzesnia.

2 hours ago, Jackie said:

Rozbito nas na grupy, póki co jest ok, nie brakuje pracowników.

A jakiej firmly szczepionki byly? Ja chyba jestem w kolejce do moderny z tego co sie orientuje.

2 minuty temu, pelasia napisał:

A jakiej firmly szczepionki byly? Ja chyba jestem w kolejce do moderny z tego co sie orientuje.

Cala moja zaprzyjazniona sluzba zdrowia dostala Moderna. 

1 hour ago, ilon said:

@Jackie jak sie czujesz, lepiej?

O wiele lepiej, dzięki! Koleżanki czują się już wspaniale, z naszej grupki tylko ja miałam porządną reakcję immunologiczną, prawdopodobnie z powodu ogólnego stanu zdrowia. Onkolog dała mi wolne do wtorku.

Z tego co nam powiedziano podczas szczepienia ponad polowa osób które zostaną zaszczepione będzie się czuła nie za fajnie: gorączka, bóle mięśni itp. czyli coś w rodzaju przeziębienia. Ja miałam dreszcze tak silne że mój mąż myślał że mam atak padaczki :D Zęby szczękały mi jak zabawce na Halloween.

• Like 1
12 minutes ago, Jackie said:

O wiele lepiej, dzięki! Koleżanki czują się już wspaniale, z naszej grupki tylko ja miałam porządną reakcję immunologiczną, prawdopodobnie z powodu ogólnego stanu zdrowia. Onkolog dała mi wolne do wtorku.

Z tego co nam powiedziano podczas szczepienia ponad polowa osób które zostaną zaszczepione będzie się czuła nie za fajnie: gorączka, bóle mięśni itp. czyli coś w rodzaju przeziębienia. Ja miałam dreszcze tak silne że mój mąż myślał że mam atak padaczki :D Zęby szczękały mi jak zabawce na Halloween.

Moj maz ma zawsze podobne (aczkolwiek lżejsze) reakcje po szczepionce na grype. :p Ja natomiast nigdy nie mialam zadnej negatywnej reakcji na flu shot. Zastanawiam sie czy podobnie bedzie w przypadku tej nowej szczepionki.

Zdrowia zycze!

Ja dzisiaj dostalem maila od lokalnego szpitala, ze szczepionka jest dostepna jezeli spelnia sie ponizsze wymagania:

Be age 75 years or older.
    Live independently.
    Be able to return either 21 or 28 days later for a second dose (varies by vaccine manufacturer).
    Not have received a vaccine in the last 14 days. 
    Bring an insurance card*.

Jezeli zaganiaja staruszkow poprzez maile to znaczy, ze burdel z dystrybucja tej szczepionki jest nieziemski... Cala nadzieja, ze nas beda przez uniwerek szczepic.

Update: Teraz zobaczylem, ze rektor tez wyslal podobna informacje.

Edited by Xarthisius