Jump to content

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

3 hours ago, Roelka v.2 said:

Moj maz ma zawsze podobne (aczkolwiek lżejsze) reakcje po szczepionce na grype. :p Ja natomiast nigdy nie mialam zadnej negatywnej reakcji na flu shot. Zastanawiam sie czy podobnie bedzie w przypadku tej nowej szczepionki.

Ja na flu shot z reguły mam b. słabą reakcję choć raz czy dwa razy zdarzyło mi się że przez dzień lub dwa czułam się kiepsko. Więc nie wiadomo. Życzę ci zero reakcji! Żeby było śmieszniej, ze znajomych z którymi pracuję najlżejsze objawy miała pielęgniarka która ma prawie 72 lat i od lat się zmaga z rakiem: trochę bólu w ramieniu i bóle w kościach przez 12 godzin i wsio.

12 minutes ago, Xarthisius said:

burdel z dystrybucja tej szczepionki jest nieziemski...

Burdel jest nieziemski, masz rację. Mój szpital musiał zaszczepić pracowników z tier 2 i 3 bo tak do doopy zaplanowali wszystko że zostały im niezużyte szczepionki które trzeba było na gwałt rozdać. 

• Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kiedyś się tu "chwaliłam" tym zdjęciem. W zyciu by mi do głowy nie przyszlo ze moj maly przybije piątkę z prezydentem     

Maz czuje sie lepiej! Po tygodniu w lozku. Od kilku dni nie ma temperatury, ale krecilo mu sie w glowie i byl obolaly. Z dnia na dzien czul sie lepiej mimo ze stracil smak i zapach (nawet kawy nie wyw

Przyszlam sie pochwalic moim kochanym forumowiczom ze wczoraj o 4:19am czasu central us po 26h walki zostalam po raz pierwszy mama baaaardzo duzego chlopca:) czujemy sie dobrze i pozdrawiamy wszystkic

Posted Images

25 minut temu, Xarthisius napisał:

Jezeli zaganiaja staruszkow poprzez maile to znaczy, ze burdel z dystrybucja tej szczepionki jest nieziemski...

Ciekawe jaki procent obywateli 75+ uzywa poczty elektronicznej?  Ja chyba nie znam nikogo takiego.

50 minut temu, katlia napisał:

Chyba spory... 
https://www.pewresearch.org/internet/2017/05/17/technology-use-among-seniors/

Powiem ze moja 87letnia matka, i tesciowie (90+) uzywaja email, streaming, nawet Zoom :) 

No to pogratulować! Moja mamę z trudem nakłoniłem do rozmawiania że mną na Gadu-Gadu. Nawet jej się podobało bo umiała pisać na maszynie. Tylko dwie literki były inaczej. Ale nic więcej jej nie interesowało. 

W dniu 7.01.2021 o 08:33, mcpear napisał:

To raczej jeszcze jest etap puczu monachijskiego niż nocy kryształowej

Nie żebym coś sugerował czy cuś. Niech mnie ręka Boska broni! Skąd to ród Trumpowski się wywodzi, skad? :D

Imo, kazdy kto wtargnal do kapitolu, bez wzgledu na to czy przyczynil sie do czyjejs smierci, czy cos zniszczyl, ukradl, czy tylko sobie stal w holu - powinien za to slono odpowiedziec. 

• Upvote 3