Jump to content

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

• Replies 12.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kiedyś się tu "chwaliłam" tym zdjęciem. W zyciu by mi do głowy nie przyszlo ze moj maly przybije piątkę z prezydentem     

Maz czuje sie lepiej! Po tygodniu w lozku. Od kilku dni nie ma temperatury, ale krecilo mu sie w glowie i byl obolaly. Z dnia na dzien czul sie lepiej mimo ze stracil smak i zapach (nawet kawy nie wyw

Przyszlam sie pochwalic moim kochanym forumowiczom ze wczoraj o 4:19am czasu central us po 26h walki zostalam po raz pierwszy mama baaaardzo duzego chlopca:) czujemy sie dobrze i pozdrawiamy wszystkic

Posted Images

A ja sie zgadzam z Max Kolonko ze wybor Trumpa to glownie 70% prezencji bo pasuje bardziej do silnego USA niz Hilary co bedzie to bedzie.

Jego plan ekonomiczny to zagdka. Co mnie zdziwilo ze chyba imigranci troche zrozumieli jak to dziala. Fajnie ze dostali szanse wiec pewnie wychodzili z zalozenia ze kazdy taka powinien dostac tylko to tak nie dziala. Ameryka nie jest dla wszystkich bo wszedzie by bylo jak w ameryce. Ameryka jest dla tych ktorych amerykanska gospodarka potrzebuje i chyba spora ilosc imigrantow do tego wniosku doszla.

Zobaczymy jak bedzie . Ja chyba bede zmienial prace bo do mnie wyzdzwaniaja i chca zwerbowac. Lepsza kasa, lepsze benefity a robota podoba. :D Fartnelo mi sie z ta karta. W PL bym klepal minimalna stawke a pracuje na podobnych stanowiskach. 

• Downvote 1

Dnia 9.11.2016 o 12:11, Roelka napisał:

Fajnie się teraz w nazi Półce mieszka?

Jak czytam takie teksty to nie wiem czy śmiać się czy płakać, poziom absurdu u niektórych zaczyna niebezpiecznie szybować.

Dla twojej informacji na szczęście w PL pozbyliśmy się już bojówek antify i nie wpuszczamy bratniej pomocy z niemiec, tak więc nikt na nikogo nie napada w imię ideologii.

• Downvote 2

Znaczy te wszystkie newsy o napach pseudo patriotów na obcokrajowców i ludzi mówiących innymi językami to kłamstwa? Te demonstracje neo nazistów ( o przepraszam, narodowcow) to też sie nie wydarzyły? Polska kocha ludzi wszystkich kolorów skóry, wyznań , itp? Nic tylko wracać. :)   ps. Autokorekta na moim telefonie to jakaś pomyłka. 

za to zagranicą każdy będzie mnie szanować;)

nie lubię takich przepychanek i wyliczanek bo to nic dobrego nie przynosi a jest gorzej a do tego są kłótnie . Nie ma nigdzie 100% raju gdzie każdy patrzy przychylnie. Zawsze trafi się źle mimo podobnego robienia. Znajoma dostała miejsce do spania do tego samochód itd a ktoś dostanie w du.. Chociaż podobnie robili i byli pozytywni.

21 minut temu, Roelka napisał:

Znaczy te wszystkie newsy o napach pseudo patriotów na obcokrajowców i ludzi mówiących innymi językami to kłamstwa? Te demonstracje neo nazistów ( o przepraszam, narodowcow) to też sie nie wydarzyły? Polska kocha ludzi wszystkich kolorów skóry, wyznań , itp? Nic tylko wracać. :)   ps. Autokorekta na moim telefonie to jakaś pomyłka. 

Zacznij czytac media niepokorne to te wszystkie problemy znikna.