Jump to content

Chciałem Powiedzieć Że...

andyopole

Recommended Posts

...ze (dla tych co pamietaja) dostalem pytanie od pracodawcy (po konsulatacji z prawnikami) czy zgadzam sie na zmiane kategori aplikacji na GC z EB-2 na EB-1. Podobno jest taniej i szybciej. Powiedzialem, ze sie nie znam i jak sami wyszli z ta propozycja, to chyba wiedza co robia. Powiedzialem im tez, ze Polska to teraz taki piekny kraj, ze z przyjemnoscia wroce, jak sp****rza sprawe... :\

• Upvote 5

12 minut temu, KaeR napisał:

...ze (dla tych co pamietaja) dostalem pytanie od pracodawcy (po konsulatacji z prawnikami) czy zgadzam sie na zmiane kategori aplikacji na GC z EB-2 na EB-1. Podobno jest taniej i szybciej. Powiedzialem, ze sie nie znam i jak sami wyszli z ta propozycja, to chyba wiedza co robia. Powiedzialem im tez, ze Polska to teraz taki piekny kraj, ze z przyjemnoscia wroce, jak sp****rza sprawe... :\

Znaczy jednym słowem jesteś gwiazdą :D np biznesu albo czegoś tam w czym jesteś najlepszy :)

3 godziny temu, ilon napisał:

Panie i panowie, jak samopoczucie? U mnie w robocie zas wszyscy naokolo chorzy, kaszla i smarkaja. Ja juz tez zaczynam sie zle czuc. Mysle, ze dzisiaj bedzie wieczor z Netflixem ;)

Wlasnie golnąłem kieliszeczek.... syropu!