Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

23 minuty temu, karina napisał:

Pozniej powiedzieli, ze moze sobie cos ...wymyslilam?

Typowe meskie myslenie ze glupia baba cos sobie wymyslila :angry:

19 godzin temu, rzecze1 napisał:

Słynny civil rights lawyer z Chicago...  Could it be?... ;)

070220_obama_hmed_5a.grid-6x2.jpg

No nie ;) Nie ten :D

Ja ostatnio zmienialam siec z Verizona na Sprint i z kimkolwiek nie rozmawialam, mialam wrazenie, ze wszyscy to tacy 'mile panie i panowie'.. Chcieli mi wcisnac jakiegos nowszego iphona, ale przed pojsciem tam przestudiowalam ich strone internetowa i wiedzialam, ze moge sie przeniesc z iphonem 5s. W sklepie albo tego nie wiedzieli, albo udawali ze nie wiedza. W kazdym badz razie byli zaskoczeni, ze ja to wiedzialam. ;) 

3 godziny temu, karina napisał:

Najpierw zadzwonili na moj tel i stwierdzili, ze dzwoni. Pozniej nawet udalo sie go odebrac. Pozniej powiedzieli, ze moze sobie cos ...wymyslilam? Pokazalm im wyciagi z mojego T-mobile account i pytam: prosze spojrzec - cale mnostwo polaczen po 4, 5 sekund pozniej ponownie ten sam numer dzwoni. Na co mily Pan z mina idioty a dlaczego ktos nie zdecydowal sie z Pania od razu porozmawiac tylko dzwonil po raz drugi?  BO JA TYCH DZWONIACYCH NIE SLYSZALAM! Dlatego dzwonili po raz drugi, trzeci itd. ja dalej odbieralam i dalej mnie nie slyszeli.  

Mily Pan: moze telefon miala Pani sciszony? 

Ja: Nie. Telefon caly czas mam ustawiony tak ja teraz. 

Mily Pan: To moze zasiegu nie bylo? 

Ja: Zrobilam screenshots - prosze spojrzec, perfekcyjny zasieg. 

Mily Pan: No tak. A czy zauwazyla pani jeszcze cos dziwnego co dzialo sie z telefonem? 

Ja; Na przyklad co? 

Mily Pan: No nie wiem, dlatego pytam. Nagrzewal sie szybko, nie mogla Pani slyszec ludzi ktorzy dzwonili.

Ja: Tak, wlasnie to zauwazylam! Nie slyszalam ludzi, ktorzy dzwonili! 

Mily Pan:  To dziwne, bo ja teraz slysze jak dzwonimy na Pani telefon.. 

Ja; Czy Pan naprawde mysli, ze ja nie mam nic do roboty i przychodze sobie do T-mobile, bo w domu sie nudze? Widzi Pan te polaczenia? Ponad 230 polaczen trwajacych 3-5 sekund. Czy to jest normalne? 

Mily Pan: No nie do konca normalne, ale moze zasiegu nie bylo... 

I take my se pogadali (z naciskiem na "se") .... 

Cos sie poprawilo, teraz nie slysze 2,3 rozmow na dzien  - moze rzeczywiscie, tak jak piszesz, mieli problem ze swoja siecia... 

No to widzę, że t-mobile wszędzie utrzymuje jednakowe standardy. Ja akurat się zastanawiam gdzie przenieść swoje polskie i niemieckie numery, bo szkoda mi zdrowia na użeranie się z t-debile:angry:

Edited by quarterback87

25 minut temu, quarterback87 napisał:

No to widzę, że t-mobile wszędzie utrzymuje jednakowe standardy. Ja akurat się zastanawiam gdzie przenieść swoje polskie i niemieckie numery, bo szkoda mi zdrowia na użeranie się z t-debile:angry:

Pomimo uzerania się z T-Mobile i tak z nimi zostaje z uwagi na międzynarodowe usługi i ok. $48/linia przy trzech numerach za unlimited. Uzeranie się z nimi jest jak grypa. Od czasu do czasu trzeba przez nią przejść. 

Chciałam powiedziec ze... udajemy sie z deszczowej północy na deszczowe południe :) nocujemy dzisiaj w Maryland, @ilonchyba twoje rejony :D zgubiliśmy sie niestety i krążyliśmy w poszukiwaniu hotelu jakas godzinę, ale w koncu sie udało :P 

Spaliśmy w okolicy Aberdeen. Rano wyjechaliśmy ale musieliśmy nastepnym zjazdem znowu zjechać ze względu na pogodę. Jesteśmy w White Marsh, juz prawie przy Baltimore, pewnie do rana bo opłaciliśmy dobę hotelowa. Na drodze jest tragedia, bardzo słaba widoczność i leje a my jedziemy na dwa auta :/

Dnia 10/6/2017 o 16:22, KaeR napisał:

Pomimo uzerania się z T-Mobile i tak z nimi zostaje z uwagi na międzynarodowe usługi i ok. $48/linia przy trzech numerach za unlimited. Uzeranie się z nimi jest jak grypa. Od czasu do czasu trzeba przez nią przejść. 

Czytasz w moich myslach... 3 telefony, unlimited i uslugi miedzynarodowe - dakladnie tak... 

Grypa... stomach virus... :wacko:  grype lzej przechodzilam....