Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

Godzinę temu, Umarko napisał:

A ja się pochwalę, ze zapisałem się do szkoły języka angielskiego ( ponieważ po odbyciu testów okazało się, ze jestem B2 Upper intermediate a to srednio) bo w roku 2019 zamierzam w końcu odwiedzić Amerykę turystycznie. Tak jak to proponowaliście wszystkim zanim rzucą wszystko na jedną kartę i polecą za ocean szukać lepszego zycia :D Moze coś mnie zniechęci tam a moze jeszcze szybciej będę chciał tam wrócić :o 

USA to piękny kraj i do zwiedzania jest sporo :)

9 godzin temu, margherita_s napisał:

A ja wczoraj kupilam bilet do Polski na swieta!!! :D:D:D Znalazlam przystepna cene ($650, tak to wszystko powyzej $1000) i lece na 2 tygodnie! Nie wiem tylko czy sama czy z mezem, bo moze mu sie nie udac wziac 2 tygodni urlopu, ale moze chociaz tydzien, to po prostu wczesniej wroci. 

Super cena, jakie linie?

@andyopole @Jackie To chyba byla jakas krotka promocja, bo dzis sprawdzilam i juz cena wzrosla do ponad $1000. Lece 15h z dwiema przesiadkami (to mi sie srednio podoba, wole jedna, ale za taka cene nie powinnam narzekac), Brussels Airlines + LOT, a z powrotem Air Canada i LOT. Nigdy nie lecialam zadna z tych linii, zawsze Delta lub Lufthansa, wiec nawet nie wiem czego sie spodziewac, mam nadzieje ze bedzie ok. 
Detroit -> Warszawa

• Upvote 2

59 minut temu, margherita_s napisał:

@andyopole @Jackie To chyba byla jakas krotka promocja, bo dzis sprawdzilam i juz cena wzrosla do ponad $1000. Lece 15h z dwiema przesiadkami (to mi sie srednio podoba, wole jedna, ale za taka cene nie powinnam narzekac), Brussels Airlines + LOT, a z powrotem Air Canada i LOT. Nigdy nie lecialam zadna z tych linii, zawsze Delta lub Lufthansa, wiec nawet nie wiem czego sie spodziewac, mam nadzieje ze bedzie ok. 
Detroit -> Warszawa

Trafiło Ci się!  Belgijskimi nie lecialem. LOT, wiadomo, osobiście staram się unikać z powodu niewytlumaczalnych opóźnień. Air Canada spoko, dobry, czysty sprzęt. 

czyli mowicie , ze na swieta bileciki lepiej juz teraz kupowac czy liczyc na cos taniego np tydzien przed samymi swietami....(?)

LOT zapewne bedzie mega drogi przed swietami to odpada...

30 minut temu, ilya_ napisał:

czyli mowicie , ze na swieta bileciki lepiej juz teraz kupowac czy liczyc na cos taniego np tydzien przed samymi swietami....(?)

Dla miłośników kaczej zmiany LOT wprowadzić ma taryfę "ticket+"

Dnia 19.09.2018 o 07:50, ilya_ napisał:

Warto poszukac czegos juz teraz. A jesli nic nie bedzie, to mozna tuz przed samymi swietami, moze akurat trafi sie fajna promocja. 

A w Chicagolandzie dzisiaj 90+ stopni. Nosz kurde, gdzie ta jesien, niech sie ta koszmarna pogoda w koncu skonczy...

Mialem dziwny dzien wczoraj. Najpierw siostra zdecydowala sie udekorowac salatke kawalkiem wlasnego palca, samo miesko na szczescie z kawalkiem paznokcia, wygladalo jak pokrojona rzodkiewka (bo lakier czerwony).  Po powrocie ze szpitala, poniewaz to ostatni dzien ladnej pogody, wrzucilismy dzieciaki do basenu i ja oczywiscie wlazlem ze swoim telefonem w kieszeni. Iphone X nie jest wodoszczelny jak sie okazuje. W nocy na dobicie rozerwalo sie mocowanie rury przy filtrze basenowym, dobrze ze jak psa wypuszczalem o drugiej w nocy to uslyszalem jeki pompy bo rano bylby pusty. Dwie godziny mi zajelo zatrzymanie wycieku bo zawory mam tylko na dolocie do pompy, a grawitacyjnie mi w przeciwna strone lecialo.   Dzisiaj tylko czekalem na ciag dalszy ale bylo bardzo spokojnie i oby tak dalej.

Musze wstawac do pracy o 2 w nocy, a wczoraj o polnocy wyczerpaly sie baterie w jednym z wykrywaczy dymu i obudzily mnie jego piski... perfect timing! Dobrze, ze znalazlam zapasowe baterie, bo juz rozwazalam opcje dospania tych 2 h na parkingu w aucie lol