Skocz do zawartości
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

1 godzinę temu, Paulina_89 napisał:

Nachodzilam sie po sklepach i przymierzalam rozne tactical boots i w koncu w under Armour znalazlam takie ktore by mnie nie uciskaly w roznych miejscach... idac z nimi do kasy bylam gotowa wydac 89 dolcow, co i tak wydawalo mi sie atrakcyjna cena, bo ten sam model na Amazonie kosztuje 125 zielonych. Przy kasie facet mowi “49 dollars” ... myslalam ze sie przeslyszalam , ale nie lol zakup dnia 

Nie mam w sumie doswiadczenia z tactical boots, ale mam bootsy z timberlanda i na poczatku mega ciezko mi sie je nosilo bo strasznie ciezkie. Mialam wrazenie na poczatku jak je nosilam, ze mam takie odwazniki na rzepach na nogach, z ktorymi swoja droga chodzilam jak bylam mlodsza. Teraz tylko na silownie zakladam. Swoja droga mam jeszcze jedne timberlandy do sprzedania, funkiel nowki, burgundowe, jakby ktos byl zainteresowany :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
53 minuty temu, Paulina_89 napisał:

8 h , yep 

Gees! Nigdy tego nie pojmę. Chyba za stary jestem. :) Też mam np. gumowce za które zapłaciłem $115 ale zakładam je tylko wtedy kiedy muszę i ani chwili dluzej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

31 minut temu, andyopole napisał:

Gees! Nigdy tego nie pojmę. Chyba za stary jestem. :) Też mam np. gumowce za które zapłaciłem $115 ale zakładam je tylko wtedy kiedy muszę i ani chwili dluzej. 

Ale te tactical boots sa akurat wygodne i z tego co teraz czuje to maja dobre podparcie do lukow wiec jest szansa ze mnie nie beda bolaly po calym dniu. Ciezkie tez mi sie nie wydaja ;) Ja za to nie rozumiem jak niektorzy moi koledzy z pracy wytrzymuja w skorzanych platfusach (dress shoes) :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Paulina_89 napisał:

Nachodzilam sie po sklepach i przymierzalam rozne tactical boots i w koncu w under Armour znalazlam takie ktore by mnie nie uciskaly w roznych miejscach... idac z nimi do kasy bylam gotowa wydac 89 dolcow, co i tak wydawalo mi sie atrakcyjna cena, bo ten sam model na Amazonie kosztuje 125 zielonych. Przy kasie facet mowi “49 dollars” ... myslalam ze sie przeslyszalam , ale nie lol zakup dnia 

Jaki model ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, ilon napisał:

Nie mam w sumie doswiadczenia z tactical boots, ale mam bootsy z timberlanda i na poczatku mega ciezko mi sie je nosilo bo strasznie ciezkie. Mialam wrazenie na poczatku jak je nosilam, ze mam takie odwazniki na rzepach na nogach, z ktorymi swoja droga chodzilam jak bylam mlodsza. Teraz tylko na silownie zakladam. Swoja droga mam jeszcze jedne timberlandy do sprzedania, funkiel nowki, burgundowe, jakby ktos byl zainteresowany :) 

Ja mam dwie pary timberlandow, pierwsza kupiłam w tamtym roku przed wyjazdem do DC, wlasnie z tych ciężkich i bardzo rzadko je zakładam bo sa wlasnie niewygodne strasznie i cholernie ciężkie, bardzo meczy mi sie w nich noga. Moje sa niebieskie ;) latem dostałam drugie Timberlandy, czarne takie leciutkie za kostkę i sa meeeeeega! Nosze je prawie cały czas, nie przemakaja, sa megawygodne, i do wszystkiego pasują ;) tych pierwszych bym sie najchętniej pozbyła, chociaż pewnie przy dużych mrozach albo trekkingu lepiej by sie sprawdziły.

Ja dzisiaj wysłałam paczki świąteczne, wczoraj cały dzien jak świstak zawijalam je w sreberka wiec cieszę sie ze juz to za mna. Dzisiaj w nagrodę zrobiłam zakupy online w polskim sklepie na swieta ;) bedzie kiełba i pierogi :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7 godzin temu, kzielu napisał:

Jaki model ?

A nie, sorry, to byly te: https://www.amazon.com/Under-Armour-Valsetz-Military-Tactical/dp/B01M029O3F/ref=mp_s_a_1_24?ie=UTF8&qid=1544838119&sr=8-24&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=tactical+boots+under+armour&dpPl=1&dpID=41Mdqh5Vz-L&ref=plSrch

teraz sie jeszcze raz przyjzalam wszystkim detalom na swoich butach i to jednak te. Tak czy inaczej w outlecie under armour sporo zaoszczedzilam bo cena tych wciaz ponad 120 w przypadku mojego rozmiaru. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, Paulina_89 napisał:

A nie, sorry, to byly te: https://www.amazon.com/Under-Armour-Valsetz-Military-Tactical/dp/B01M029O3F/ref=mp_s_a_1_24?ie=UTF8&qid=1544838119&sr=8-24&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=tactical+boots+under+armour&dpPl=1&dpID=41Mdqh5Vz-L&ref=plSrch

teraz sie jeszcze raz przyjzalam wszystkim detalom na swoich butach i to jednak te. Tak czy inaczej w outlecie under armour sporo zaoszczedzilam bo cena tych wciaz ponad 120 w przypadku mojego rozmiaru. 

Thnx - mam UA outlet pod reka to przejade sie jutro... (bo ja ogolnie jestem UA fanboy, mam milion ich tech tees i innych ciuchow).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

26 minut temu, kzielu napisał:

Thnx - mam UA outlet pod reka to przejade sie jutro... (bo ja ogolnie jestem UA fanboy, mam milion ich tech tees i innych ciuchow).

No to zajrzyj :) mozliwe ze Maja wyprzedaz 40% czy cos w ten desen, bo tak jak mowie , dopiero przy kasie mi powiedzieli ze place $49 + tax, wiec gdzies musialam przeoczyc informacje o promocji. Ja tez lubie UA i moj maz kupuje tam czesto buty do biegania. Ja mam wlasciwie kilka koszulek od nich na silownie, szorty i te buty co wlasnie nabylam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach