Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

Swieta spedzam w pracy wiec napierniczam krokiety z kapucha kiszona i grzybami. Zobaczymy jak bedzie wspolpracownikom smakowalo ;) robimy potluck i przez dwa dni teraz bedzie wyzerka. Can’t wait haha 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć dla Was i Waszych rodzin dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń. Trzymajcie się ciepło i nie jedzcie za dużo xd

• Thanks 1
  • Upvote 1

Swieta spedzam w pracy wiec napierniczam krokiety z kapucha kiszona i grzybami. Zobaczymy jak bedzie wspolpracownikom smakowalo  robimy potluck i przez dwa dni teraz bedzie wyzerka. Can’t wait haha 

Ja też święta spędzam w pracy, a właściwie to w powrocie z pracy, w samolocie z EZE do EWR. Ciekawe czy United podadzą wigilijnego karpia;)

Feliz Navidad dla wszystkich obecnych.

Sent from my SM-A600A using Tapatalk

• Upvote 1

7 godzin temu, MikeB napisał:

Ja też święta spędzam w pracy, a właściwie to w powrocie z pracy, w samolocie z EZE do EWR. Ciekawe czy United podadzą wigilijnego karpia;)

Feliz Navidad dla wszystkich obecnych.

Sent from my SM-A600A using Tapatalk

Predzej wigilijnego indyka ;) 

nawet sie pozamienialam ze wspolpracownikami bo wypadalo ze w wigilie i swieto bede miec wolne, ale ze nie mam tu rodziny a jeszcze nie jestem na tyle zzyta z nikim w KY zeby te dni celebrowac z innymi, to oddalam te dni wolne tym ktorzy chca je spedzic z rodzina. Widzac ich radoche czulam sie jakbym dala im prezent na swieta :)  

• Like 2
  • Upvote 1

6 godzin temu, Paulina_89 napisał:

Predzej wigilijnego indyka ;) 

nawet sie pozamienialam ze wspolpracownikami bo wypadalo ze w wigilie i swieto bede miec wolne, ale ze nie mam tu rodziny a jeszcze nie jestem na tyle zzyta z nikim w KY zeby te dni celebrowac z innymi, to oddalam te dni wolne tym ktorzy chca je spedzic z rodzina. Widzac ich radoche czulam sie jakbym dala im prezent na swieta :)  

Bo to jest prezent ;). Wspaniały gest.

Wesołych Świąt wszystkim :).

Dnia 22.12.2018 o 14:27, katlia napisał:

Furore zrobisz. Kiedys dalam w prezencie dla syna, ktory byj w high school. Byl ZAFASCYNOWANY.

Mojemu nowemu pracownikowi pokazałem tradycyjna suwmiarke z analogowym noniuszem. Chyba jeszcze mu zdziwienie nie przeszlo.

• Like 1
  • Haha 2